COLOR.ME - Szkolenia AcademyCOLOR.ME LAB


COLOR.ME LAB

OPANOWANIE DO PERFEKCJI TWORZENIA INDYWIDUALNIE DOPASOWANEGO KOLORU

Przy tradycyjnym podejściu nauczanie farbowania włosów polegało na przedłożeniu teorii z niewielką dawką praktyki. Natomiast COLOR.ME LAB to zajęcia dla kolorystów, którzy chcą zastosować teorię w praktyce. W ramach tego kursu będziesz pracować zarówno indywidualnie, jak i w grupie, analizując i przeprowadzając próby koloru na próbkach włosów.

Odkryjesz podstawowy pigment i zobaczysz rezultat równoważenia i wzmacniania tonów. Uczestnicy zajęć będą mieli okazję porównać działanie rożnych mieszanek zastosowanych w odniesieniu do podobnych kolorów włosów i poznają nieograniczone możliwości, jakie oferują produkty COLOR.ME.

REZULTAT: Lepsze zrozumienie COLOR.ME w teorii i praktyce.

REKOMENDOWANE DLA: Kolorystów, którzy wzięli udział w COLOR.ME Advanced oraz dla tych osób, które chciałyby zdobyć doświadczenie i pewność w farbowaniu włosów.

RODZAJ KURSU: Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA: Cały dzień

PROWADZĄCY: COLOR.ME COLOR MASTER HENRIK SIPPO I IGGY POPOVIC

NARZĘDZIA: TAIL.COMB, KLIPSY, SUSZARKA, SZCZOTKI, TEXTURE.COMB


CUT.ME COLOR ACADEMY


CUT.ME COLOR ACADEMY

Jeśli kochasz modne i piękne kolory tak bardzo, jak kochasz uczyć się nowych cięć CUT.ME, to te zajęcia są dla Ciebie! To warsztaty bazujące na technice, które pozwolą Ci zgłębić nieograniczone możliwości linii, formy, tekstury i kształtu w połączeniu strzyżenia z koloryzacją. Twórz piękne i unikatowe, łatwe w obsłudze fryzury, które mają modny kolor i kształt. Cięcie i koloryzacja idą ze sobą w parze, a my poprowadzimy Cię ku zrozumieniu dzisiejszego podejścia klienta w stylu ’come as you are’ („jestem jaki jestem”). Poddaj się wpływom mody i użyj zakrzywionych nożyczek, by zrozumieć wpływ mody na sztukę fryzjerską na Twoich klientów. Stworzysz dwie najnowsze fryzury CUT.ME CURVED i odpowiednie dla nich techniki koloryzacji.

REZULTAT: Nauczysz się strzyc wykorzystując linię, naturalną teksturę i ruch włosa. Zrozumiesz cięcie w sposób precyzyjny i przy wykorzystaniu technik wolnej formy, bazując na dotychczasowych umiejętnościach tworzenia warstw, a to wszystko w połączeniu z technikami i mieszankami COLOR.ME

REKOMENDOWANE DLA: Stylistów, którzy chcą wciąż przesuwać granicę swoich umiejętności i poznawać nowe techniki strzyżeń i koloryzacji.

RODZAJ KURSU: Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA: 2 dni (dzień 1 CUT.ME CURVED, dzień 2 COLOR.ME)

PROWADZĄCY: COLOR.MASTER IGGY POPOVIC, TOMASZ SZABELKA I PIOTR RAWICZ-MIKUŁOWSKI.

NARZĘDZIA: KLIPSY, SPRYSKIWACZ, CUTTING.COMB, WAVE.CLIPS, TEXTURE.COMB, TEXTURE.NET, PIN.CLIPS, CURL.CLIPS, STYLING.BRUSH, zakrzywione nożyczki KEVIN.MURPHY zostaną wypożyczone na czas szkolenia.

MODELKI: po 1 główce dla 1 fryzjera (1 zestaw narzędzi na 1 główkę)

*dla uczestników szkolenia specjalna oferta na zakup zakrzywionych nożyczek KEVIN.MURPHY