COLOR.ME - Szkolenia w salonachCOLOR.ME DEMO


COLOR.ME DEMO

To szkolenie to podroż wprowadzająca do krainy koloryzacji COLOR.ME. Dzięki niemu zrozumiesz jak świat mody wpływa na naszą koloryzację, skąd czerpiemy inspiracje, jak ważne dla nas jest działanie produktu, ale także, a może przede wszystkim, co znajduje się wewnątrz tubki. Doświadczysz pracy z kolorem, poznasz portfolio produktów i zrozumiesz jak podchodzimy do pracy z włosami klientek.

REZULTAT: Zdobędziesz podstawową wiedzę na temat koloryzacji COLOR.ME, poznasz wytyczne do pracy z tym kolorem, proporcje mieszania i główne składniki. Zobaczysz, jak piękne, wielowymiarowe efekty można uzyskać na włosach i odkryjesz możliwości, jakie daje ta kompaktowa linia.

REKOMENDOWANE DLA: Wszystkich stylistów i kolorystów, którzy chcą poznać koloryzację COLOR.ME by KEVIN.MURPHY.

RODZAJ KURSU: Look & learn z elementami warsztatów

CZAS TRWANIA: 4 godziny

PROWADZĄCY: Adam Czapski, Edyta Gaumer-Waligora, Irek Kłembokowski, Joanna Kowalczyk, Joanna Orłowska-Kryłowska, Jessika Romaniuk, Marlena Stefanowska, Tomasz Lisowicz

MODELKI: 2 modelki demonstracyjne


COLOR.ME ADVANCED


COLOR.ME ADVANCED

Szkolenie COLOR.ME ADVANCED przeprowadzi Cię od podstaw koloryzacji aż po zaawansowane przypadki. Od początku – przez wiedzę dotyczącą zarówno COLOR.ME, jak i podstawy uniwersalne dla pracy z kolorem, aż po odpowiedź na wszystkie problemy mogące dręczyć nawet doświadczonego kolorystę. Ugruntujemy wiedzę dotyczącą koła barw, podkładów rozjaśnionych i wpływu wielu czynników na koloryzację, a ponadto nauczymy Cię krok po kroku, jak wykonywać repigmentację, tonować, zapobiegać blaknięciu czy niwelować problemy z pokryciem. To wiedza, którą w prosty sposób można przełożyć na codzienną pracę, a jej stosowanie daje jeszcze lepsze efekty finalne u klientów! Ponadto udoskonalimy i ugruntujemy metody prowadzenia konsultacji i analizy, przedstawimy Ci niesamowite narzędzie, jakim jest COLOR.ME FRINGE.BENEFITS.

REZULTAT: Koloryści po tym szkoleniu będą potrafili ocenić stan włosa, podkłady rozjaśnione i na bazie tej wiedzy dobrać odpowiednią mieszankę kolorystyczną i czas procesowania. Otrzymają wiedzę niezbędną do radzenia sobie z nawet najtrudniejszymi przypadkami kolorystycznymi, a poziom konsultacji zostanie wyniesiony na wyżyny, co otworzy możliwość tworzenia jeszcze piękniejszych kolorów i pełną kontrolę oraz przewidywalność rezultatów.

REKOMENDOWANE DLA: Wszystkich zaczynających przygodę z COLOR.ME, pracujących na koloryzacji COLOR.ME i chcących osiągnąć poziom mistrzowski w radzeniu sobie z pewnymi zagadnieniami.

RODZAJ KURSU: Warsztaty praktyczne

PROWADZĄCY: Adam Czapski, Edyta Gaumer-Waligóra, Hela Walczyńska, Jessika Romaniuk, Tomasz Lisowicz

CZAS TRWANIA: 6 godzin

NARZĘDZIA: TAIL.COMB, KLIPSY, SUSZARKA, SZCZOTKI, TEXTURE.COMB

MODELKI: po 1 modelce dla 1 lub 2 uczestników, maksymalnie 6 modelek (optymalnie różnorodne modelki pozwalające na dokonanie: koloryzacji, rozjaśniania z tonowaniem, repigmentacji, rozwiązywania problemów z pokryciem, np. siwizny, rozwiązywania problemów z blaknięciem koloru)


COLOR.ME FREESTYLE


COLOR ME. FREESTYLE

COLOR.ME FREESTYLE.LIGHTENER to niesamowity rozjaśniacz do aplikacji „z wolnej ręki”. Na tym szkoleniu poznasz techniki pracy z tym szybko zasychającym, nie brudzącym rozjaśniaczem. Praca z wolnej ręki pozwala fryzjerowi zostać artystą i patrzeć na włosy, jak na płótno. Dzięki temu możemy w bardzo prosty sposób tworzyć spersonalizowane efekty kolorystyczne, podkreślać charakterystykę danych włosów, dodawać im wrażenia ruchu, czy tekstury.

REZULTAT: Poznasz kilka technik aplikacji „z wolnej ręki”, które pozwolą Ci stać się prawdziwym artystą i w łatwy sposób tworzyć w salonie spersonalizowane efekty dla Twoich klientów.

REKOMENDOWANE DLA: Wszystkich salonów, które już pracują na koloryzacji COLOR.ME. Szkolenie może się odbyć w 6 miesięcy po poprzednim szkoleniu ze ścieżki COLOR.ME.

RODZAJ KURSU: Warsztaty praktyczne (praca na główkach + na modelkach)

PROWADZĄCY: Adam Czapski, Edyta Gaumer-Waligora, Irek Kłembokowski, Joanna Kowalczyk, Joanna Orłowska-Kryłowska, Jessika Romaniuk, Marlena Stefanowska, Tomasz Lisowicz

CZAS TRWANIA: 4-6 godzin

NARZĘDZIA: TAIL.COMB, KLIPSY, SUSZARKA, SZCZOTKI, TEXTURE.COMB, ARTIST.PALETTE, PRECISION.BRUSH

MODELKI: 1 modelce dla 1 lub 2 uczestników, maksymalnie 4 modelki (odpowiednie dla uzyskania 4 różnych efektów, zgodnie z wcześniej opanowanymi technikami koloryzacji „z wolnej ręki”)


COLOR.ME FOIL.ME


COLOR.ME FOIL.ME

Zostań mistrzem aplikacji w foliach, balejażu i foilayage! Na tym szkoleniu poznasz techniki aplikacji rozjaśniacza w foliach. Zrozumiesz różnicę między refleksami, panelami a babylights. Poznasz techniki aplikacji, odpowiednią kolejność i kilka bardzo ciekawych trików, dzięki którym Twoja praca będzie jeszcze dokładniejsza, staranniejsza i szybsza. Treningu nigdy dość – szczególnie, że rożne typy pasemek i podkreślenia linii włosów od lat królują wśród wyborów klientek.

REZULTAT: Opanujesz do perfekcji rożne metody aplikacji w foliach. Poznasz różnice między nimi, zyskasz sprawność pracy.

REKOMENDOWANE DLA: Wszystkich kolorystów, którzy na co dzień pracują z klientkami i chcą zdobyć lub odświeżyć wiedzę dotyczącą aplikacji w foliach. Szkolenie może się odbyć w 6 miesięcy po poprzednim szkoleniu ze ścieżki COLOR.ME.

RODZAJ KURSU: Warsztaty praktyczne (ćwiczenie techniki na główkach, bez użycia rozjaśniacza)

CZAS TRWANIA: 4 godziny

PROWADZĄCY: Irek Kłembokowski, Joanna Kowalczyk, Joanna Orłowska-Kryłowska, Jessika Romaniuk, Marlena Stefanowska,

NARZĘDZIA: TAIL.COMB, KLIPSY, SUSZARKA, SZCZOTKI, TEXTURE.COMB, LIGHTENING.WAND

MODELKI: po 1 główce na 1 lub 2 fryzjerów


COLOR.ME TECHNIQUES’18


COLOR.ME TECHNIQUES ’18

W KEVIN.MURPHY moda jest esencją naszego DNA. Naprawdę wierzymy we fryzury, które mają mocny, edytorialowy styl. Nasz program CUT.ME STRAIGHT ukazuje klasyczne techniki ujmując je w minimalistycznym podejściu. To solidny fundament dla ponadczasowych cięć. By wydobyć więcej z każdego, spersonalizowanego looku CUT.ME STRAIGHT zaprojektowaliśmy proste, lecz wciąż modne techniki COLOR.ME oraz mieszanki, które w łatwy sposób można zmienić dopasowując do każdej klientki. Razem z klientką cieszcie się uproszczoną formą konsultacji i przyjemną usługą, która pozwoli Ci trzymać się grafika i spełnić oczekiwania wszystkich klientek.

Perfekcję w diagnozie, tworzeniu mieszanek i pięknych, szytych na miarę kolorów osiągniesz wtedy, gdy techniki w pracy opanujesz na tyle, że wejdą Ci one w nawyk.

REZULTAT: Zaprezentujemy Ci nową kolekcję, która pozwoli Ci zwiększyć kreatywność i zaproponować swoim klientom jeszcze ciekawsze rezultaty.

REKOMENDOWANE DLA: Wszystkich salonów, które już pracują na koloryzacji COLOR.ME. Szkolenie może się odbyć w 6 miesięcy po poprzednim szkoleniu ze ścieżki COLOR.ME.

RODZAJ KURSU: Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA: 6 godzin

PROWADZĄCY: Adam Czapski, Edyta Gaumer-Waligóra, Tomasz Lisowicz, Jessika Romaniuk

NARZĘDZIA: TAIL.COMB, KLIPSY, SUSZARKA, SZCZOTKI, TEXTURE.COMB

MODELKI: 1 modelce dla 1 lub 2 uczestników, maksymalnie 3 modelki (odpowiednie dla uzyskania 3 różnych efektów, zgodnie z wcześniej opanowanymi technikami koloryzacji)


COLOR.ME “ART SCHOOL”

Kampania ART.SCHOOL reprezentuje powrót do wartości rzemiosła oraz idei sztuki, która powstaje jako wytwór ludzkich rąk. Koloryzacja włosów w dzisiejszym świecie stała się spersonalizowana i kreatywna – jest czystą formą na połączeniu rzemiosła i indywidualizmu. Inspiracje materiałami i ich teksturami widoczne są w nasyconych kolorem i formą fryzurach.
Podczas szkolenia ART.SCHOOL pogłębisz swoje umiejętności z zakresu rozumienia rożnych odcieni, tworzenia mieszanek, używania technik oraz możliwości aplikacji, które razem pozwolą Ci stworzyć każdy możliwy efekt kolorystyczny. Odkrywanie każdej ze składowych w najczystszej formie pozwala stworzyć unikatowy wymiar piękna szyty na miarę i daje poczucie czystości intencji i inspiracji w pracy z kolorem. ART.SCHOOL to kurs, który nie jest ograniczony barierami – skupiamy się na rozwijaniu poczucia estetyki oraz umiejętności poszukiwania inspiracji i przekuwania ich w zindywidualizowany efekt dopełniający styl osoby na naszym fotelu.

REZULTAT: Każdy uczestnik kursu otrzyma dawkę inspiracji i wyniesie swoje rzemiosło, jako kolorysty, na wyżyny.

REKOMENDOWANE DLA: Wszystkich salonów, które już pracują na koloryzacji COLOR.ME i szukają inspiracji, by jeszcze lepiej poprzez koloryzację podkreślać indywidualny styl swoich klientów. Szkolenie może się odbyć w 6 miesięcy po poprzednim szkoleniu ze ścieżki COLOR.ME.

RODZAJ KURSU: Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA: 6 godzin

PROWADZĄCY: Adam Czapski, Edyta Gaumer-Waligóra, Jessika Romaniuk, Tomasz Lisowicz

NARZĘDZIA: TAIL.COMB, KLIPSY, SUSZARKA, SZCZOTKI, TEXTURE.COMB

MODELKI: po 1 modelce dla 1 lub 2 uczestników, maksymalnie 4 modelki