KEVIN.MURPHY - Szkolenia AcademyBEHIND.THE.SCENES


BEHIND.THE.SCENES: OD MELBOURNE PO PARYŻ. OD KOPENHAGI PO PRAGĘ. OD SZTOKHOLMU PO LOS ANGELES. OD NOWEGO YORKU PO BERLIN.

KEVIN.MURPHY co roku pracuje przy wielu pokazach na fashion weekach na całym świecie, koncentrując się na rynku europejskim. Jeśli chcesz wzmocnić swoje umiejętności i poznać sekrety zza kulis lub nawet samodzielnie doświadczyć pracy na backstage’u, to są idealne warsztaty dla Ciebie!

BEHIND.THE.SCENES to dwudniowe zajęcia skupiające się na technikach wykorzystywanych w pracy za kulisami. Nauczysz się jak się przygotowywać, jakie narzędzia są niezbędne, jakie role występują i jakie obowiązki mogą zostać przypisane na backstage’u. W salonie codziennie pracujesz pod presją. Musisz sprostać wymaganiom klientek i wykonać wiele konsultacji w ciągu jednego dnia. Pracując za kulisami musisz stać się częścią zespołu i masz obowiązek wypełnić wizję projektanta oraz zastosować się do wytycznych zawartych w briefie. Na backstage’u czas jest najważniejszy.

REZULTAT: Nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć by być przygotowanym na każdą ewentualną szansę pracy za kulisami. Opanujesz umiejętność używania odpowiednich produktów i nauczysz się jak ekipa KEVIN.MURPHY powinna się zachowywać na backstage’u. Bo droga na backstage jest otwarta, a KEVIN.MURPHY wciąż poszukuje nowych talentów!

REKOMENDOWANE DLA: Stylistów, którzy chcą się nauczyć technik pracy za kulisami i być może nawet doświadczyć jak to jest być częścią zespołu KEVIN.MURPHY.

RODZAJ KURSU: Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA: 2 dni

PROWADZĄCY: KEVIN.MURPHY SESSION.MASTER MASSIMO MORELLO

NARZĘDZIA: STYLING.BRUSH, SMOOTING.BRUSH, TEXTURE.COMB, TAIL.COMB, PIN.CLIPS, CURL.CLIPS, SEWING.KIT, TEXTURE.NET, NARZĘDZIA TERMICZNE

MODELKI: po 1 główce dla 1 fryzjera


BRAID.ME CLASSIC


BRAID.ME CLASSIC


BRAID.ME CLASSIC: ZAPLATANIE TO FORMA SZTUKI

Zaplatanie od lat było znakiem firmowym, a w ostatnim czasie stało się ono wiodącym elementem trendów modowych. Wykorzystywane jest do stylizacji ukazywanych podczas sesji zdjęciowych, wybiegów oraz w światowych magazynach. Te zajęcia to znakomita okazja, aby nauczyć się sztuki zaplatania, z której można korzystać przy tworzeniu każdej codziennej stylizacji. Narzędziem pracy podczas tego kursu będą przede wszystkim Twoje dłonie.

REZULTAT: Styliści opanują sztukę zaplatania i poszerzą zakres swoich umiejętności.

REKOMENDOWANE DLA: Stylistów z pasją, pragnących tworzyć nowe, współczesne fryzury ze splotem.

RODZAJ KURSU: Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA: 6 godzin

PROWADZĄCY: KEVIN.MURPHY STYLE.MASTER PAZ BAMROLIA

NARZĘDZIA: TEXTURE.COMB, SMOOTHING.BRUSH, STYLING.BRUSH, GUMKI DO WŁOSÓW, GUMKI Z HACZYKAMI, SEWING.KIT, TAIL.COMB

MODELKI: 1 modelka demonstracyjna oraz po 1 główce dla 1 fryzjera (1 zestaw narzędzi na 1 główkę)


BRAID.ME ADVANCED


BRAID.ME ADVANCED


BRAID.ME ADVANCED: JEŚLI BYŁEŚ NA SZKOLENIU BRAID.ME I WCIĄŻ PRAGNIESZ WIĘCEJ.

Dołącz ponownie do wielokrotnie nagradzanej Marianne Jensen i pozwól jej pokazać Ci jeszcze bardziej zaawansowane techniki splatania włosów! Użyj kreatywności i zapomnij o ograniczeniach. Zostań prawdziwym rzemieślnikiem – mistrzem tej sztuki!

REZULTAT: Nauczysz się zaawansowanych technik splatania włosów. Dzięki czemu poszerzysz portfolio swoich umiejętności i usług.

REKOMENDOWANE DLA: Stylistów z pasją, pragnących tworzyć nowe, współczesne fryzury ze splotem.

RODZAJ KURSU: Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA: 6 godzin

PROWADZĄCY: KEVIN.MURPHY SESSION.MASTER MARIANNE JENSEN

NARZĘDZIA: TEXTURE.COMB, SMOOTHING.BRUSH, STYLING.BRUSH, GUMKI DO WŁOSÓW, GUMKI Z HACZYKAMI, SEWING.KIT, TAIL.COMB

MODELKI: 1 modelka demonstracyjna oraz po 1 główce dla 1 fryzjera (1 zestaw narzędzi na 1 główkę)


I.DOO


I.DOO


I.DOO: POWIEDZ „TAK” INNOWACYJNYM IDEOM NA SPECJALNE OKAZJE!

Podczas tych zajęć nauczysz się tworzyć fryzury ślubne w stylu KEVIN.MURPHY. Nasi klienci udają się do salonów nie tylko po codzienną poradę dotyczącą włosów, ale także by stworzyć wygodne i piękne stylizacje na wielkie okazje. I.DOO to szkolenie, które pozwala się wyłamać z klasyki stylizacji ślubnych i wzbogacić je tym, co obecnie modne na wybiegach używając do tego odpowiednich produktów. Nauczymy Cię rożnych technik, które pozwolą Ci wynieść stylizacje ślubne na kolejny poziom i stworzyć trwałe, piękne fryzury nie tylko dla panny młodej, ale także dla wszystkich uczestników tego wielkiego wydarzenia. Zdobędziesz nowe umiejętności inspirowane pracą sesyjną, które będziesz mógł wykorzystać w salonie. Będziesz używać szycia i splotów by uzyskać oldschoolowe fryzury w stylu bohemy lub inspirowane klasyką. Nauczysz się jak przetłumaczyć język mody na wygodne i piękne fryzury ślubne!

REZULTAT: Styliści nauczą się kombinacji technik i odpowiednich produktów, które pozwolą uzyskać trwałe rezultaty. Nauczymy Cię pracować z klientami o rożnych oczekiwaniach i tego, jak pomoc im uzyskać wyjątkową fryzurę na Ten Dzień. Styliści będą używać swojej kreatywności, by stworzyć modne fryzury ślubne wzbogacone o takie elementy jak kwiaty, welony czy tiule.

REKOMENDOWANE DLA: Każdego stylisty, który chce zyskać pewność w pracy przy ślubach.

RODZAJ KURSU: Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA: 4-6 godzin

PROWADZĄCY: KEVIN.MURPHY SESSION.MASTER ILONA DE LEEUW

NARZĘDZIA: BEDROOM.HAIR, STYLING.BRUSH, SMOOTHING.BRUSH, TEXTURE.COMB, TAIL.COMB, GUMKA DO WŁOSÓW, GUMKI Z HACZYKAMI, WSUWKI, SEWING.KIT, GRUBA LOKÓWKA, ŚREDNIA LOKÓWKA, KOKÓWKI

MODELKI: modelka demonstracyjna plus po 1 główce dla 1 fryzjera (1 zestaw narzędzi na 1 główkę)