KEVIN.MURPHY - Szkolenia w salonachLEARN.ME


LEARN.ME

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA KEVIN.MURPHY!


LEARN.ME to najważniejsze szkolenie, jakie może sięodbyćw salonie. To wyjątkowa podrożprzez wszystko z czym utożsamia sięmarka KEVIN.MURPHY. Typowych szkoleńproduktowych jest wiele, ale LEARN.ME to spotkanie, dzięki któremu poznacie kim jesteśmy, w co wierzymy i dlaczego to wszystko sprawia, że nasze produkty sątak unikatowe. Kultura, filary marki i filozofia stojąca za KEVIN.MURPHY sązwykle bardzo bliskie salonom, które decydująsiępodjąćz nami współpracę. Wierzymy w to, że produkt jest czymświęcej niżtylko płynem w butelce. To także nasze opowieści, kultura i historia!

REZULTAT: Dobrze zrozumiesz Trzy Filary Marki KEVIN.MURPHY, poznasz kilka ciekawostek na temat mieszania i nakładania po sobie produktów, zrozumiesz kulturęi pasję, z których wyłoniła sięnasza marka. Nauczysz sięteżw swobodny sposób rekomendowaćprodukty klientom, budując w ten sposób lojalnośći rozwijając swój biznes.

REKOMENDOWANE DLA: Salonów i stylistów, którzy pragnąpoznaćmarkęKEVIN.MURPHY.

RODZAJ KURSU: Look & learn

CZAS TRWANIA: 2 godziny

PROWADZĄCY: Agnieszka Gorska, Anna Marszałek Oskar Stańczak, Joanna Orłowska-Kryłowska, Jessika Romaniuk, Marlena Stefanowska, Piotr Rawicz-Mikułowski

MODELKI: 1 modelka dla edukatora, włosy do łopatek


TEACH.ME


TEACH.ME

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA KEVIN.MURPHY!


TEACH.ME: Jeśli już znasz markę KEVIN.MURPHY i wiesz czym się kierujemy zarówno w codziennym życiu, jak i podczas tworzenia produktów – czas najwyższy, żebyś miał szansę poznać wyjątkowe właściwości naszych kosmetyków. Daj się zabrać w podroż po unikatowych składnikach pozyskiwanych w ekologiczny sposób, które gwarantują niesamowite efekty pielęgnacyjne i stylizacyjne. Dotknij, poznaj i wypróbuj każdy z produktów z linii KEVIN.MURPHY.

REZULTAT: Dobra znajomość produktów KEVIN.MURPHY i ich składników, pozwalająca dokonywać spersonalizowanych rekomendacji dla klientów. Bogata wiedza na temat różnorodnych zastosowań pojedynczych produktów, ich współdziałania, możliwości ich łączenia i nakładania na siebie warstwami.

REKOMENDOWANE DLA: Salonów i stylistów, którzy rozpoczęli pracę z KEVIN.MURPHY, odbyli szkolenie LEARN.ME i chcą poznać wszystkie tajniki produktów.

RODZAJ KURSU: Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA: 3 godziny

PROWADZĄCY: Agnieszka Gorska, Anna Marszałek Oskar Stańczak, Joanna Orłowska-Kryłowska, Jessika Romaniuk, Marlena Stefanowska, Piotr Rawicz-Mikułowski

NARZĘDZIA: SUSZARKA, LOKÓWKA, SZCZOTKI, GRZEBIENIE, KLIPSY

MODELKI: po 1 modelce dla każdego z fryzjerów


STYLE.ME


STYLE.ME

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA KEVIN.MURPHY!


STYLE.ME: Jest kilka fryzur, które zawsze będą charakterystyczne dla KEVIN.MURPHY. Podczas tego szkolenia pomożemy Ci zrozumieć linię narzędzi i produktów do stylizacji, które pozwolą uzyskać modne fryzury w stylu KEVIN.MURPHY. Te zajęcia są stworzone dla tych, którzy chcą poznać nasze narzędzia i sugestie dotyczące mieszanek produktów. Opuścisz je dobrze rozumiejąc podejście KEVIN.MURPHY do tworzenia przyjaznych klientowi stylizacji, poznasz nowoczesne techniki utrwalania i szybkie upięcia przy wykorzystaniu zestawu nici SEWING.KIT, wałków CURLERS i WAVE.CLIPS.

REZULTAT: Rozumienie linii narzędzi i produktów stylizacyjnych KEVIN.MURPHY, które pozwoli Ci na tworzenie modnych fryzur, a także zrozumienie propozycji klasycznych dla naszej marki. To także szkolenia dla tych, którzy chcą poznać narzędzia i możliwości łączenia produktów, które wspólnie doprowadzą do uzyskania nowych efektów.

REKOMENDOWANE DLA: Stylistów, którzy odbyli szkolenie TEACH.ME, rozumieją i znają linię produktów i chcą podnieść poziom swoich umiejętności stylizacyjnych i zaoferować swoim klientom nowe usługi. Wymaganiem jest, żeby od poprzedniego szkolenia (TEACH.ME) upłynęło minimum 6 miesięcy.

RODZAJ KURSU: Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA: do 4 godzin, podczas szkolenia realizujemy wybrane 3 z 4 fryzur.

PROWADZĄCY: Agnieszka Gorska, Anna Marszałek, Oskar Stańczak, Jessika Romaniuk, Marlena Stefanowska, Piotr Rawicz-Mikułowski

NARZĘDZIA: LARGE.CURLERS, MEDIUM.CURLERS, TEXTURE.COMB, TAIL.COMB, CURL.CLIPS, ŚREDNIA LOKOWKA, SMOOTHING.BRUSH, KLIPSY DO SEKCJI, SEWING.KIT, WAVE.CLIPS, PIN.CLIPS, STYLING.BRUSH,, KOKÓWKI.

MODELKI: po 1 główce dla 1 fryzjera (1 zestaw narzędzi na 1 główkę)


BLOW.DRY


BLOW.DRY

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA KEVIN.MURPHY!


BLOW.DRY: Dobre modelowanie to centrum naszej filozofii – dla nas w KEVIN.MURPHY to podstawa do stworzenia świetnych fryzur. Ten kurs nauczy stylistów jak przygotować i wykonać fryzury, czy to modelując by dodać objętości, tekstury, gładkości czy też uzyskać kombinację tych efektów na rożnych długościach włosów. Skupimy się na technikach modelowania używając produktów i narzędzi, które są niezbędne do tego, by opanować tworzenie fryzur jakie tworzy sam Kevin Murphy. Podczas tego szkolenia nauczysz się, że odpowiednie modelowanie to niezbędna baza, podobnie jak czysty i dokładny podział na sekcje, a także odpowiedni dobór produktów. Poznasz dziesięć przykazań modelowania.

REZULTAT: Styliści dowiedzą się jak przygotować i wykończyć fryzurę, czy to modelując by dodać objętości, tekstury, gładkości, czy też uzyskać kombinację tych efektów.

REKOMENDOWANE DLA: Stylistów, którzy znają produkty KEVIN.MURPHY i chcą poznać techniki modelowania, które pozwolą pracować im mądrzej, zamiast ciężej. To także szkolenie dla tych, którzy chcą wynieść na zaawansowany poziom swoją technikę modelowania i zapewnić idealne wykończenie fryzury. Wymaganiem jest, żeby od poprzedniego szkolenia (STYLE.ME lub TEACH.ME) upłynęło minimum 6 miesięcy.

RODZAJ KURSU: Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA: 4 godziny

PROWADZĄCY: Agnieszka Gorska, Anna Marszałek, Oskar Stańczak

NARZĘDZIA: ROLL.BRUSHES, TEXTURE.COMB, CURL.CLIPS, KLIPSY DO SEKCJI, PIN.CLIPS, SMOOTHING.BRUSH

MODELKI: po 1 główce dla 1 fryzjera (1 zestaw narzędzi na 1 główkę)


COLLECTION’18 come as you are


COLLECTION’18 come as you are

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA KEVIN.MURPHY!


COLLECTION’18 come as you are: Chcemy celebrować indywidualizm oraz kolorową i ekscentryczną naturę, którą każdy z nas ma w sobie. W gorączkowym świecie, bardziej niż kiedykolwiek wypełnionym mnogością opcji wyboru, klienci coraz bardziej będą spoglądać w Twoją stronę, byś pomógł im przebrnąć przez ten szum i zdać sobie sprawę nie tylko kim są, ale i kim pragną być. W czasach, w których komunikujemy się za pomocą pikseli, praca, którą wykonujemy, twarzą w twarz i więź emocjonalna jest najważniejsza. Dziedzictwem ruchu hipsterskiego, który idzie naprzód jest powrót do rzemiosła i prawdziwych relacji. To sprawia, że fryzjerstwo znów znajduje się w czołówce. My dosłownie możemy „dotykać” ludzi każdego dnia. W naszych tegorocznych kolekcjach damy Ci narzędzia, wiedzę i techniki, które pozwolą Ci stworzyć unikatowy, spersonalizowany wygląd dla każdej Twojej klientki, czy modelki.

REKOMENDOWANE DLA: Stylistów, którzy znają produkty KEVIN.MURPHY i chcą poznać techniki stylizacji, które odzwierciedlają najnowsze trendy i pozwalają kreować styl każdej z klientek.. Wymaganiem jest, żeby od poprzedniego szkolenia KEVIN.MURPHY upłynęło minimum 6 miesięcy.

RODZAJ KURSU: Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA: 4 godziny, podczas szkolenia realizujemy wybrane 3 z 5 fryzur.

PROWADZĄCY: Agnieszka Górska, Jessika Romaniuk, Oskar Stańczak, Piotr Rawicz-Mikułowski

NARZĘDZIA: SMOOTHING.BRUSH, STYLING.BRUSH, TEXTURE.COMB, TAIL.COMB, PIN.CLIPS, SEWING.KIT, suszarka, gruba lokówka, klipsy

MODELKI: po 1 główce dla 1 fryzjera (1 zestaw narzędzi na 1 główkę)