Kim jest Filip Galas?


FILIP GALAS to rozpoznawalna postać zarówno w środowisku modowym jak i fryzjerskim.. nie tylko przez charakterystyczny, rudy kolor włosów. 🙂 Jego zauważalną cechą jest precyzyjne strzyżenie z optymalnymi proporcjami, dopełnione perfekcyjną koloryzacją i lekkim naturalnym wykończeniem. Ma własny, rozpoznawalny i ceniony styl pracy, który charakteryzuje się brytyjską precyzją i kreatywnością oraz francuskim stylem czesania.

Pomysłodawca wielu autorskich kolekcji – ostatnia nosi nazwę KARIBOU i miała premierę w 2017 roku, inspirowana kolorową Afryką, Zanzibarem i kulturą masajską. Kreator wizerunku scenicznego m.in. Marcina Prokopa, Mariki czy Pascala Brodnickiego. Współpracuje przy pokazach mody i sesjach zdjęciowych takich marek jak: La Mania, Tomaotomo czy Grzegorzem Kasperskim.

Jego porady dotyczące pielęgnacji oraz stylizacji włosów wielokrotnie były publikowane na łamach pism kobiecych, m.in. Twój Styl, Viva, Glamour, Zwierciadło, Party, Joy czy telewizji śniadaniowej jak Dzień Dobry TVN. Filip jest współautorem międzynarodowej kolekcji fryzur Neo Parisien prezentowanej w ponad 30 krajach świata.

Jest również pomysłodawcą i założycielem Salonu Freehair Team oraz szkoły strzyżenia włosów Haircut Academy uznanej wśród fryzjerów zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Pokazywanie i dzielenie się zdobytą wiedzą z innymi od zawsze było jego ukrytą ambicją.

Terminy:


Warszawa

10-11
listopada

8-9
grudnia

Wrocław

29-30
września

Gdańsk

8-9
września

Ilość uczestników: 10 osób

Poznań

13-14
października

Kraków

1-2
września

Zarezerwuj


Jeżeli chcesz się zapisać na warsztaty FILIP GALAS X KEVIN.MURPHY

Skontaktuj się ze swoim Doradcą Handlowym lub bezpośrednio z nami:

edukacja@premiumdistribution.pl

+48 538-217-046

Wyłącznym dystrybutorem marki KEVIN.MURPHY jest

A&M PREMIUM DISTRIBUTION

ul. Sarmacka 18 lok. 46, 02-972 Warszawa, biuro@premiumdistribution.pl