Oboje są zwolennikami fryzjerstwa wychodzącego do ludzi, dziejącego się w najbardziej nieoczywistych miejscach. Trzy lata temu z fotelem fryzjerskim na plecach Tomasz wyruszył szukać klientów na górskich szlakach, rozpoczynając projekt Fryzjer w podróży. Fryzjerstwo unplugged spodobało mu się tak bardzo, że od tamtej pory przy każdej nadarzającej się okazji wędruje z fotelem po Polsce i świecie. Wspólnie z Anią rozwijają również swój charytatywny Mobilny Salon Fryzjerski, który, dzięki wsparciu marki KEVIN.MURPHY, zaaranżowali w hairtrucku.

Tomasz jest zdobywcą wielu nagród w krajowych i międzynarodowych konkursach, m.in. Trend Vision Award Wella 2010 –złota w kategorii Kolor, a także złota i trzech sreber w United Danks Contest 2012 w Yokohamie. Kiedy nie obcina, uczy fryzjerstwa innych.

Szkolenie Anny i Tomasza Szabelka


„Często słyszymy pytanie: Jak wy to robicie, że tak świetnie obcinacie? Mamy na to jedną odpowiedź – wszystko jest w naszych nożyczkach, grzebieniach i palcach. Tylko i aż tyle.

W opracowanym przeze mnie i Anię programie szkoleń wracamy do podstaw, o których w codziennej pracy zwykle się zapomina, tymczasem to one są kluczem do idealnego strzyżenia.”

-Tomek Szabelka


PLAN SZKOLENIA:

Dzień pierwszy:
Prezentacja na modelce Ani lub Tomka
Trening na główce –„włosy długie”

Dzień drugi:
Panel dyskusyjny o pracy fryzjera
Trening na główce –„włosy średnie i krótkie”

TERMINY:

Warszawa 15 – 16 Września 2019
Kraków 22 – 23 Września 2019
Zielona Góra 20 – 21 Października 2019
Białystok 3 – 4 Listopada 2019
Chorzów 1 – 2 Grudnia 2019