Drogie Salony,


niezmiernie cieszę się, mogąc opowiedzieć Wam o najnowszych odcieniach farb COLOR.ME – NUDES. Inspirowaliśmy się takimi ikonami mody, jak J.Lo oraz nurtem ciałopozytywności, który postuluje, aby każda osoba czuła się w swojej skórze pełna sprawczości i pewna siebie. Mam poczucie, że w linii Nudes oferujemy kolory pasujące do każdej osoby i każdej karnacji.  Gama Beige.Violet składa się z 4 poziomów, które oferują nieskończone możliwości, w tym czyste, pudrowe efekty. Świetnie sprawdzą się do rozjaśnienia ciemniejszych włosów, gdzie fiolet zniweluje niechciane ciepłe odcienie powstające przy rozjaśnianiu, a beż wniesie nutę naturalnego efektu i dodatkową korzyść w postaci pokrycia siwych włosów. Nowe odcienie NUDES będą również fantastyczne dla wszystkich Waszych klientek z włosami blond i pozwolą osiągać trwałe lub demi-permanentne efekty z wielotonowym wykończeniem. Są to uniwersalne odcienie, które można zastosować do korekty koloru po rozjaśnianiu, koloryzacji ton w ton lub ciemniejszej, oraz z pH.D.

Aksamitny beżowy fiolet uzyskany z tymi odcieniami jest moim ulubionym, uwielbiam jego efekty i to, jak różnią się w zależności od wyjściowego poziomu włosów. Mam nadzieję, że rezultaty spodobają się Wam tak bardzo jak i mi i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć wyniki Waszej twórczej pracy.

Dobrej zabawy,

KevinNajważniejsze informacje na temat nowych odcieni Color.Me.

Nowe odcienie BEIGE.VIOLET są idealnym połączeniem ciepłych i chłodnych tonów, które pasuje do każdej karnacji. To idealny produkt do cieniowania odrostu lub absolutnie olśniewających efektów przy zastosowaniu na rozjaśnionych włosach. Szybkie do wykonania usługi, jak na przykład odświeżenie koloru z zastosowaniem pH.D, będą świetnym sposobem na zapoznanie Twoich klientek z nowymi odcieniami NUDES, bez potrzeby przywiązywania się na dłużej do nowego koloru.

Kate Reid, COLOR.ME Design Director

Beżowo-fioletowe refleksy, wspierane Technologią Mikropigmentów, łączą się, by utworzyć pełne blasku, aksamitne odcienie z domieszką różu. Siwe włosy staną się Twoim małym sekretem, a jedwabiście miękkie pasma włosów zaczną lśnić zdrowiem, dzięki bezpiecznej i delikatnej formule naszych farb. Otwórz się na doświadczenie NUDES  i ciesz się blaskiem, który pojawia się zawsze wtedy, gdy jesteś prawdziwie sobą.

SPOSÓB UŻYCIA:

Zmieszaj farbę z AKTYWATOREM własnego wyboru. Proporcje mieszanki będą zależały od rodzaju usługi koloryzacji. Czas farbowania jak dla aktywatora w płynie lub kremie (LIQUID lub CREAM.ACTIVATOR).

DLA KOGO JEST TEN PRODUKT?

BEIGE.VIOLET daje możliwość rozjaśnienia włosów do 3 poziomów, koloryzacji ton w ton lub do przyciemniania, zatem można uznać, że te 4 nowe odcienie są odpowiednie do włosów na każdym poziomie blondu.

GŁÓWNE ZALETY:

Daje miękki, przyprószony efekt na naturalnych włosach.

Na włosach wcześniej rozjaśnionych, odcień będzie lekko różowawy.

  • Różne demi-permanentne lub trwałe rezultaty
  • Koloryzacja ton w ton lub przyciemnianie
  • Pełne pokrycie siwych włosów
  • rozjaśnienie 0-3 poziomy
  • korekta koloru na włosach rozjaśnionych
  • koloryzacja pH.D

Podzielcie się z nami swoimi koloryzacjami na Instagramie. Dodajcie do swoich zdjęć #lovekm.