„POSZUKIWAŁEM SYSTEMU STWORZONEGO Z MYŚLĄ
O TRWAŁEJ FRYZURZE I KORZYŚCIACH PIELĘGNACYJNYCH. BLOW.DRY PRZEDŁUŻA KAŻDĄ STYLIZACJĘ, SPRAWIAJĄC, ŻE WŁOSY WYGLĄDAJĄ NA ZDROWE I ODMIENIONE NA DŁUŻEJ.”

KEVIN MURPHY

BLOW.DRY WASH & RINSE

Nasza cudowna linia BLOW.DRY powiększyła się o szampon i odżywkę BLOW.DRY WASH & RINSE, oferując teraz kompletny system aktywowanych ciepłem produktów, zapewniający ochronę i przedłużenie efektu stylizacji.

BLOW.DRY WASH & RINSE uzupełniają istniejącą linię BLOW.DRY i są przeznaczone do stosowania przed stylizacją aby chronić włosy przed uszkodzeniami. To doskonałe rozwiązanie dla salonów oraz do użytku domowego, dla wszystkich, którzy regularnie stylizują włosy przy użyciu gorących narzędzi.

Szampon i odżywka BLOW.DRY idealnie sprawdzą się jako przygotowanie włosów przed stylizacją z użyciem pozostałych, innowacyjnych produktów z linii BLOW.DRY, w tym EVER.BOUNCE, EVER.LIFT, EVER.SMOOTH i EVER.THICKEN.

BLOW.DRY WASH & RINSE pomagają zredukować tarcie podczas stylizacji, dzięki czemu włosy są mniej podatne na uszkodzenia, niezależnie od ich naturalnej tekstury.

BLOW.DRY został specjalnie zaprojektowany, aby chronić włosy poddawane stylizacji. Zapewnia do 87% mniejszą łamliwość*,

24-godzinną ochronę przed wilgocią i kontroluje puszenie się włosów. Stosowany jako trzyetapowy system poprawia jakość włosów i tym samym daje perfekcyjny efekt stylizacji.

*Gdy jest stosowany jako trzyetapowy program z EVER.SMOOTH w porównaniu z szamponem niekondycjonującym.

Pierwszy krok to BLOW.DRY WASH – regenerujący
i odżywczy szampon do włosów bez siarczanów, który nawilża i wzmacnia włosy, dzięki hydrolizowanemu białku grochu i kompleksowi z kory drzewnej.

Drugi krok – BLOW.DRY RINSE, to odżywcza i regenerująca odżywka, która tworzy warstwę ochronną na włosach, zapobiegając utracie koloru i zabezpieczając przed stresorami środowiskowymi.

Zawarta w obu produktach technologia KEVIN.MURPHY’s Anti-Breakage chroni przed łamliwością i kruchością włosów oraz głęboko je nawilża i zabezpiecza przed uszkodzeniami termicznymi.

KORZYŚCI:

•  Nawilżenie  •  Odżywienie  •  Wzmocnienie  •  Termoochrona  •  Ochrona koloru  •  Wygładzenie  •  Bezpieczny do codziennego użytku

BLOW.DRY WASH

Szampon odżywczo -regenerujący

Bezsiarczanowy szampon, który nawilża i jednocześnie regeneruje i odżywiają włosy. Hydrolizowane białko grochu i nasz Wood Bark Complex działają razem, aby wzmocnić i chronić włosy przed łamaniem, zapewniając dodatkową ochronę przed uszkodzeniami termicznymi*.

ZOBACZ WIĘCEJ

BLOW.DRY RINSE

Odżywka regenerująca

Naprawcza odżywka tworząca ochronną warstwę na włosach, która zabezpiecza przed utratą koloru i stresorami środowiskowymi. Nasza technologia zapobiegająca łamaniu się włosów działa odżywczo i ochronnie, zapewniając im dodatkową ochronę przed uszkodzeniami termicznymi*.

ZOBACZ WIĘCEJ