BLOW.DRY WASH & RINSE

Na stworzenie idealnego efektu przy pomocy suszarki nie ma jednego, uniwersalnego rozwiązania. Cięcie, kolor, rodzaj włosów, gęstość i tekstura odgrywają tu wyjątkową rolę i determinują indywidualny rezultat. Jedyną, nadrzędną zasadą w każdym nieskazitelnym wyglądzie, jest nacisk na zdrowe włosy — i tu wkracza BLOW.DRY od KEVIN.MURPHY.

Uniesione, sprężyste, grube lub gładkie — istnieje wiele opcji do wyboru podczas stylizacji na gorąco. Dedykowana do tego celu linia BLOW.DRY od KEVIN.MURPHY ułatwi Ci zadanie i zadba o najlepszy możliwy efekt.

Co więcej, sięgając po pełną gamę, czyli szampon i odżywkę BLOW.DRY WASH i RINSE oraz wybrany produkt to stylizacji – EVER.SMOOTH, EVER.LIFT, EVER.BOUNCE lub EVER.THICKEN ten system zmniejsza łamanie włosów o 87%*, zapobiega puszeniu się włosów i zapewnia 24-godzinną ochronę przed wilgocią.

Dlaczego BLOW.DRY?

„Linia BLOW.DRY została zaprojektowana, aby dać Ci włosy, jakich pragniesz, niezależnie od tego, jakie masz włosy”
— Kevin Murphy.

Zabawa stylem — nowym lub kultowym — zwykle wymaga użycia ciepła – gorącego powietrza suszarki, prostownicy, czy też lokówki. 65% osób używa co najmniej jednego urządzenia do układania włosów, a 51% używa suszarki do włosów.* Odpowiednia ochrona przed mechanicznymi uszkodzeniami jest niezbędna jeśli chcesz aby Twoje stylizowane włosy zawsze wyglądały perfekcyjnie – nawet jeśli stylizujesz je codziennie.

Poznaj BLOW.DRY WASH i RINSE

Linia BLOW.DRY została stworzona bazując na najnowszych osiąganiach w dziedzinie pielęgnacji skóry, aby włosy sukcesywnie stawały się widocznie mocniejsze i były chronione przed łamliwością i uszkodzeniami termicznymi. Efektem końcowym jest gama produktów, które od początku do końca zapewniają nieskazitelne, długotrwałe efekty stylizacji, jednocześnie dbając o kondycję Twoich włosów.

Co jest w środku?

Wśród innych potężnych składników, takich jak kreatyna pochodzenia wegańskiego, hydrolizowane białko grochu i białka ryżu, BLOW.DRY zawiera nasz kompleks z kory drzewnej – Wood Bark Complex, złożony z cyprysu niebieskiego, cyprysu białego i osiki cytrynowej. Synergistyczne działanie składników pozwala wzmocnić i chronić włosy przed uszkodzeniami, jednak kluczowe znaczenie ma tu niebieski cyprys, który odzwierciedla historię powstania KEVIN.MURPHY. Zrównoważona hodowla umacnia pozycję rdzennych hodowców i społeczności uprawiających go Aborygenów, a część dochodów ze sprzedaży każdego ekstraktu jest przekazywana Currumbin Wildlife Hospital w celu ochrony dzikich zwierząt wędrujących po farmach.

Czego nie ma w środku?

Idealne dla klienta świadomego składników. Nowe KEVIN.MURPHY BLOW.DRY WASH i RINSE są wegańskie i bezglutenowe.

Dlaczego to pokochasz?

Niezależnie od tego, czy używasz go w salonie, czy w domu, BLOW.DRY przyspiesza stylizację, jednocześnie przedłużając trwałość fryzury. System stworzony w celu poprawy kondycji włosów, poprzez ograniczenie uszkodzeń i łamliwości i zapewnia po prostu oszałamiające rezultaty!

„Chciałem systemu stworzonego z myślą o trwałej stylizacji i korzyściach. BLOW.DRY przedłuża każdą stylizację, sprawiając, że włosy wyglądają na zdrowe
i odmienione na dłużej”
– Kevin Murphy.

Co wyróżnia BLOW.DRY?

KEVIN.MURPHY zawsze poświęcał się tworzeniu produktów do włosów, które bazują na pielęgnacji skóry. Dzięki temu wiele naszych produktów ma właściwości regenerujące. Główna różnica polega na tym, że BLOW.DRY chroni włosy przed nowymi czynnikami stresogennymi, jednocześnie je regenerując i odżywiając. Inne serie, takie jak REPAIR-ME lub SMOOTH.AGAIN, rekonstruują i naprawiają istniejące problemy. Bez względu na teksturę, rodzaj lub kolor włosów BLOW.DRY jest niezbędny dla każdego, kto stylizuje włosy na gorąco.

*Kantar Profiles/Mintel, April 2021 

Kup i wypróbuj

BLOW.DRY WASH

Szampon odżywczo -regenerujący Bezsiarczanowy szampon, który nawilża, jednocześnie regenerując i odżywiając włosy.…

BLOW.DRY RINSE

Odżywka regenerująca Naprawcza odżywka tworząca ochronną warstwę na włosach, która zabezpiecza przed utratą koloru i…

EVER.THICKEN

Sprej Ever Thicken od marki Kevin Murphy to produkt stworzony dla osób o cienkich, delikatnych włosach. Jest to sprej…

EVER.SMOOTH

Sprej Ever Smooth od marki Kevin Murphy to produkt stworzony dla osób, które pragną gładkich i lśniących włosów. Jest…

EVER.LIFT

Sprej Ever Lift od marki Kevin Murphy to produkt stworzony dla osób o cienkich i delikatnych włosach bez objętości.…

EVER.BOUNCE

Termoaktywny sprej podkreślający loki to produkt stworzony dla osób o cienkich, falowanych lub kręconych włosach. Jest…