Drogie Salony,


niezmiernie cieszę się, że mogę Wam przedstawić naszą najnowszą linię kosmetyków do stylizacji BLOW.DRY. W zeszłym roku wprowadziliśmy na rynek spray EVER.SMOOTH. Wiedziałem już, że pracujemy nad czymś wyjątkowym, gdy zbadaliśmy i doświadczyliśmy, jak działa zastosowanie długich łańcuchów polimerowych w pielęgnacji włosów. Pragnąłem dalej rozwijać tę technologię i potrzebowałem znaleźć idealny, naturalny składnik, aby móc zaoferować Wam i Waszym Klientkom linię produktów o działaniu nie tylko ułatwiającym sam proces suszenia, ale również skutecznie utrwalającym efekty stylizacji włosów. EVER.SMOOTH udowodnił, że jest to możliwe. Potrzebowałem już tylko znaleźć odpowiedni ekstrakt roślinny, który zagwarantuje Wam pożądane korzyści. Z radością przedstawiam Wam EVER.BOUNCE, EVER.LIFT i EVER.THICKEN. W połączeniu z EVER.SMOOTH, stworzyliśmy całą rodzinę nowych produktów do stylizacji w salonie i w domu.

Kiedy włosy wystawione są codziennie na różne szkodliwe czynniki, jak promienie słoneczne, zanieczyszczenie powietrza, zabiegi chemiczne lub zbyt wysoka temperatura, mogą stać się  osłabione, matowe, łamliwe i podatne na rozdwajanie końcówek. Długie łańcuchy polimerowe pomagają zwalczać te problemy, odbudowując zniszczone włosy, które stają się łatwiejsze w układaniu, bardziej miękkie i nabierają zdrowego wyglądu. Efekty często utrzymują się przez kilka myć, bez nadbudowania produktów. Długie łańcuchy polimerowe tworzą na włosach trwałą siatkę ochronną, bez obciążania ich i bez pozostawiania osadu, dzięki kontrolowanemu sposobowi łączenia się produktu z włosem. Działają one również wygładzająco i zapobiegają puszeniu, dzięki czemu redukują opór i zmniejszają niebezpieczeństwo łamania włosów podczas czesania czy układania. Właściwości te oferują wszystkie produkty z linii BLOW.DRY i bez względu na zamierzony efekt stylizacji.

Linia BLOW.DRY pomaga zachować nawilżenie włosów, jednocześnie chroniąc je przed wilgocią z zewnątrz. Dobrany skład produktów radykalnie poprawia hydrofobowość zniszczonych włosów, dzięki czemu ich zastosowanie skutecznie skraca czas suszenia. Jednocześnie oznacza to, że nowa linia BLOW.DRY chroni włosy przed wilgocią i zapobiega ich puszeniu w każdym klimacie i o każdej porze roku.

Przyjrzyjmy się właściwościom stylizującym i niektórym składnikom każdego z produktów.

EVER.BOUNCE z Kompleksem Fitoodżywczym, zawierającym wyciąg z lipy srebrzystej i kwiatu telopei, sprawdzi się do pełnych i sprężystych fryzur, do loków i plażowych fal o mocnym utrwaleniu. Włosy będą lśniące, odbite, pełne ruchu i długo zachowają kształt.

JAK UŻYWAĆ? Nakładaj na włosy przesuszone ręcznikiem, po myciu szamponem i odżywką. Rozpylaj na kolejno wybierane sekcje. Wysusz włosy sekcja po sekcji przy użyciu suszarki i wybranej szczotki, aby aktywować działanie wygładzające i zwiększyć utrwalenie fryzury. Można także użyć prostownicy lub lokówki, by dodatkowo podkreślić efekt sprężystości i ruchu.

 

EVER.LIFT to wspaniały produkt dla tych, którzy marzą o objętości. Skutecznie działa u nasady, zapewniając długotrwałe odbicie, objętość i ruch. Dzięki kompleksowi Zen, z wyciągiem z różeńca górskiego i lawendy, efekty utrzymują się również po umyciu włosów.

JAK UŻYWAĆ? Nakładaj na włosy przesuszone ręcznikiem, po myciu szamponem i odżywką. Rozpylaj na kolejno wybierane sekcje. Wysusz włosy sekcja po sekcji przy użyciu suszarki i wybranej szczotki, aby aktywować działanie wygładzające i wydłużyć utrwalenie stylizacji i objętości. Możesz także użyć prostownicylub lokówki, by dodatkowo podkreślić odbicie i kształt.

 

EVER.SMOOTH zawiera Kompleks Wood Bark, kompozycję wyciągów z cyprysu niebieskiego, cyprysu białego i cytryny aspen. Zapewnia gładkie włosy i długotrwały efekt, na którym zawsze możesz polegać.

JAK UŻYWAĆ? Nakładaj na włosy przesuszone ręcznikiem, po myciu szamponem i odżywką. Rozpylaj na kolejno wybierane sekcje. Wysusz włosy sekcja po sekcji przy użyciu suszarki i wybranej szczotki, aby aktywować działanie wygładzające i zwiększyć utrwalenie fryzury. Można także użyć prostownicy lub lokówki, by dodatkowo podkreślić kształt fryzury.

 

I w końcu EVER.THICKEN, aktywowany ciepłem produkt pogrubiający i utrwalający, który pomaga uzyskać gęsty i pełny efekt niezależnie od fryzury, dzięki kompleksowi Cotton Sprout z wyciągami z organicznej bawełny i z kiełków groszku.

JAK UŻYWAĆ? Nakładaj na włosy przesuszone ręcznikiem, po myciu szamponem i odżywką. Rozpylaj na kolejno wybierane sekcje. Wysusz włosy sekcja po sekcji przy użyciu suszarki i wybranej szczotki, aby aktywować działanie wygładzające i zwiększyć utrwalenie fryzury. Można także użyć prostownicy lub lokówki, by dodatkowo podkreślić efekt pogrubienia.

Produkty stosuj na umytych, osuszonych ręcznikiem włosach. Nanoś na kolejno wydzielane sekcje. Wysusz używając suszarki i wybranej szczotki, aby uaktywnić efekt wygładzenia i wydłużyć utrwalenie fryzury i osiągniętej tekstury włosów. Możesz również użyć prostownicy lub lokówki, aby dodatkowo nadać fryzurze wyrazisty kształt.

Linia produktów BLOW.DRY oferuje Twoim Klientkom wyjątkową okazję – teraz będą mogły ograniczyć czas stylizacji na gorąco, ponieważ przez cały tydzień będą cieszyć się włosami, które się nie puszą i utrzymają pożądany efekt bez potrzeby codziennego mycia włosów i spłukiwania produktów. BLOW.DRY dostarcza również stylistom nowego narzędzia – będą oni mogli przekonać klientki, że tę wyjątkową chwilę przed lustrem fryzjera można wydłużyć, a efekt pozostanie bez zmian po wyjściu z salonu i jeszcze dłużej.

Dobrej zabawy,Kevin