TRENDY W KOLORYZACJI 2021

Mimo że rok 2020 był dla nas bardzo wymagający, to dał nam szansę, aby spojrzeć w głąb siebie i zastanowić się kim chcemy być, kiedy wkroczymy w nowe dziesięciolecie.

Jak to zwykle bywa na początku roku – wielu z nas poszukuje nowych, kreatywnych sposobów na zaprezentowanie najlepszej wersji samych siebie – to „kim” jesteśmy chcemy wyrazić poprzez to „jak” wyglądamy. Czy to poprzez wyrazisty odcień pomadki, spersonalizowane cięcie, czy jeden z naszych ulubionych sposobów – zmianę koloru włosów.

Zobacz, jakie trendy w koloryzacji przynosi rok 2021.

Dopełniające odcienie miedzi

Dzięki nieskończonej liczbie dostępnych odcieni, ocieplanie koloru włosów zmieniło się drastycznie w ciągu ostatnich kilku sezonów. Zamiast wybierać truskawkowy blond lub intensywną czerwień, styliści mają wachlarz rozwiązań, aby przygotować dla Ciebie bardzo spersonalizowany odcień miedzi. Naszym ulubionym sposobem na noszenie tego ciepłego trendu jest mieszanka odcieni na jednej głowie. Niezależnie od tego czy efekt ten powstaje przy zastosowaniu color-meltingu , czy odpowiedniego rozmieszczenia ciemniejszych i jaśniejszych pasm, to z pewnością wzbogacanie odcieni COLOR.ME przy pomocy specjalnych tonów takich jak: ORANGE, RED, YELLOW ,ROSE oraz APRICOT, pozwoli stworzyć zapierający dech w piersiach efekt końcowy.

Chłodne efekty

Kolor roku Pantone 2020 - "Classic Blue" był w tym roku znakomitym motorem trendu chłodniejszych tonów na głowie. Lekko wyprane, chłodne tony zadomowiły się zarówno u brunetek, jak i u blondynek pod postacią czekoladowych brązów i odważnych platyn. Uwielbiamy te odcienie u klientek o chłodnym typie urody. Takie tony łatwo pozwalają podkreślić, a nawet nieco przerysować czyste linie bobów czy lobów lub nadać charakteru grzywce. Wszystkie te efekty możemy uzyskać stosując odcienie ICE, SILVER, BLUE , JADE oraz STONE.

Naturalnie neutralne

Wraz z powrotem do naturalnych tekstur, widzimy w salonach fryzjerskich również pogoń Klientek za powrotem do naturalnym kolorów włosów. Ten trend jest również bardzo widoczny na światowych wybiegach. Kobiety doceniając naturalne odcienie, decydują się na podkreślenie ich delikatnymi refleksami, czy delikatnymi warstwami farby dodającymi im blasku.

Dzięki odcieniom COLOR.ME NATURAL, BEIGE oraz CLEAR , blondynki , brondynki oraz brunetki mogą się rozkoszować neutralnym kolorem przez cały sezon.

 

 

Wyróżnione produkty