CRYSTAL
TWILIGHT

COLOR.ME

CRYSTAL TWILIGHT

W barokowym pałacu ozdobionym kryształowymi żyrandolami, z sufitami pokrytymi freskami i chłodnymi marmurowymi ścianami. W iście barokowej krainie fantazji odnaleźliśmy ich – młodych, pięknych, pewnych siebie. Reprezentują to wszystko, za czym tak bardzo tęsknimy i o czym od zawsze marzymy.

Wolni od wszelkich konwencji, mogą być kim chcą – na naszych oczach przeobrażają się w prawdziwe ikony stylu.

Wzięli w posiadanie to bogato zdobione, mieniące się ferią psychodelicznych barw wnętrze i zainspirowali nas do stworzenia serii śmiałych, ale wciąż eleganckich, zupełnie nowych propozycji kolorystycznych.

GRACE

GRACE prezentuje piękną zmianę – z brunetki do blondu z intrygującymi odcieniami jadeitu. Blond jest najtrudniejszym do uzyskania i utrzymania kolorem, ale jest to wybór ponadczasowy! Przyciągający spojrzenia i wyróżniający z tłumu, to wybór każdej prawdziwej fashionistki.

RANE

Wystrzałowa grzywka i słodkie cytrusowe odcienie inspirowane Davidem Bowie i ponadczasowym klimatem lat 70-tych. Elektryczna miedź i złociste żółcie są odważne, intencjonalne i świetnie wpisują się w klimat Rock&Rolla.

ROSE

Odcień w stylu vintage który ciągle się zmienia. Niezastąpiony kiedy chcesz uzyskać delikatne, bajkowe odcienie. Ta wielowymiarowa zabawa na włosach możliwa jest dzięki rozjaśnianiu w pasmach i tonowaniu. Jeżeli kiedyś przyszło Ci do głowy, żeby spróbować z różowym, zrób to teraz!

VIOLETA

Nowe odcienie violet zajmują specjalne miejsce w kolekcji COLOR.ME. To dzięki nim możliwe jest rozjaśnianie i uszlachetnianie innych kolorów poprzez stworzenie delikatnego kremowego wykończenia. Wiemy, że klienci tęsknili za perfekcyjnymi piaskowo-beżowymi kolorami i subtelnymi blond odcieniami. Teraz stworzenie ich stało się banalnie proste z COLOR.ME by KEVIN.MURHY.

BELLA

Balejaż pozwala uzyskać perfekcyjną równowagę pomiędzy ponadczasowym, francuskim szykiem, a modnym trendem. Technika ta powinna stanowić podstawę pracy każdego kolorysty, aby mógł swobodnie ją zmieniać i personalizować, zwiększając lub zmniejszając jej złożoność przy każdej aplikacji.

“Brunetki nigdy nie wyglądały tak luksusowo i wytwornie – to wszystko dzięki tonowaniu strefowemu i balejażowi, który jest coraz powszechniejszą techniką pracy w salonie.”

KATE REID
COLOR.ME Design Director

JADE

To zupełnie nowe spojrzenie na pastele i tworzenie zupełnie nowych odcieni blondu – jadeitowego, marynarskiego i turkusowego. Każdy z nich z nutą miętowej świeżości. Odcień zapewniający zmineralizowaną, zielono-niebieską poświatę, która otwiera zupełnie nowy obszar eksploracji.

ASHE

Uzyskanie perfekcyjnego wykończenia jest pragnieniem każdej blondynki.
Odpowiednie nasycenie jest kluczem do stworzenia całościowego rozjaśnienia i idealnego, wyrafinowanego koloru. To nie tylko jedna z największych zmian, jakim poddane zostaną włosy Twojego klienta. Jest to sztuka, która nie wybacza błędów! Dlatego upewnij się, że za każdym razem uzyskasz idealny efekt.

VICTORIA

Wariacja na temat elektryzującego, złoto-miedzianego koloru, zainspirowana przez Davida Bowiego i jego kreację w filmie „Człowiek, który spadł na ziemię”. Efekt uzyskany z użyciem kombinacji rozjaśniaczy, które pozwoliły stworzyć jaśniejszą, wielotonową koloryzację z przestrzennymi odcieniami, o których marzą Twoi klienci.