KEVIN.MURPHY partnerem pokazu Dawida Wolińskiego

6 grudnia 2018 r. w warszawskim STUDIO ATM odbył się pokaz najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego. Za koncepcję kreatywną oraz wykonanie fryzur modelek odpowiedzialny był partner pokazu, marka KEVIN.MURPHY, która zaprosiła do współpracy Marianne Jensen – jedną z najbardziej znanych stylistek międzynarodowej branży mody.

Na wybiegu pokazu nowej kolekcji Dawida Wolińskiego można było dostrzec wyraźne inspiracje New Lookiem, który zaistniał w światowej modzie w latach 50-tych. Hasłem, które przyświecało kolekcji była ultrakobiecość, co znalazło swoje odzwierciedlenie nie tylko w kreacjach, ale także we fryzurach modelek.

Zespół marki KEVIN.MURPHY, w całości odpowiedzialny za koncepcję fryzur, zaproponował równie kobiece stylizacje: inspirowane stylem ikony Brigitte Bardot romantyczne fale, pełne naturalnej tekstury i objętości włosy oraz seksowne, wyraziste loki. Do wykonania pełnych objętości fryzur użyte zostały m.in. nabłyszczająca mgiełka SHIMMER.SHINE, suchy lakier DOO.OVER oraz nadający tekstury i połysku spray BEDROOM.HAIR.

Zespół edukatorów KEVIN.MURPHY koordynowała Marianne Jensen– artystka związana z branżą mody i urody od ponad 25 lat i jedna z najwybitniejszych stylistek sesyjnych (SESSION.MASTER) marki KEVIN.MURPHY na świecie. Jensen w 2015 r. otrzymała tytuł Hair Artist of the Year w konkursie ELLE STYLE AWARDS. Współpracuje z wieloma magazynami modowymi — zarówno duńskimi, jak i światowymi, takimi jak Vogue, Elle, czy Eurowoman. Aktywnie uczestniczy w Fashion Week w Kopenhadze i w wielu innych wydarzeniach związanych z modą w Danii. Marianne jest jednocześnie stale związana z największymi osobistościami w tej branży, jak Erin Wasson, Antonio Banderas, Helena Christensen, Amber Valetta i Justin Bieber.

Więcej informacji:

www.kevinmurphy.pl
Justyna Lachowicz  |  justyna@premiumdistribution.pl | tel. 735 979 114