KEVIN MURPHY TREND REPORT 2017


Wieczorem 6 listopada w warszawskim klubie Palladium marka KEVIN.MURPHY zaprezentowała na dużej scenie najciekawsze trendy z wybiegów z całego świata. To inspirujące wydarzenie podsumowujące kierunki w modzie odbyło się już 4 rok z rzędu!

W tym roku na scenie królowali: SESSION.MASTER Marianne Jensen – absolutna królowa zaplatania włosów, niesamowicie precyzyjny mistrz formy –
SESSION.MASTER Massimo Morello, wizjoner i twórca fantastycznych strzyżeń  – DESIGN.DIRECTOR Pascal van Loenhout oraz współtwórca koloryzacji i szef ds. edukacji COLOR.ME w Europie – Michael Jung. Każdy z gości zaprezentował cztery modelki i trendy z własnej dziedziny. Marianne pokazała piękne loki, które znów wracają na wybiegi, nauczyła nas jak pracować z teksturą włosa oraz pokazała ciekawe warkocze, które na finał ozdobiła koroną z kwiatów. Massimo zaskoczył formą – od gładkich fryzur z falami robionymi na palec, po bardzo techniczne i nietypowe upięcia i kucyk – każdy element świetnie dopełniający strój. Pascal przedstawił nam swoje innowacyjne podejście do strzyżeń i pokazał jak w prosty sposób pracować z krótka formą, by uzyskać rewelacyjne rezultaty. Michael zaproponował kolekcję COLOR.ME, w której dominowały metaliczne, przytłumione barwy, co idealnie dopełniało strzyżenia. Ciekawostką było to, że kolory nie zostały zmieszane w miseczce, lecz różne odcienie nakładano warstwami, co razem dało niesamowity efekt.

Całość dopełniały stroje, które ożywały na scenie – pełne falban kreacje stworzone przez Kas Kryst i kobiece kolekcje Chruścińskiej.

Pokaz zgromadził najlepszych fryzjerów z całej Polski, którzy tłumnie przybyli, by zaczerpnąć inspiracji i pobawić się w wyborowym towarzystwie podczas afterparty.

Wszystkie sekcje pokazu spotkały się z wielkimi owacjami, a pokazane podczas
nich fryzury stały się tym ciekawsze, gdy okazało się, że każdy z gości prowadzi swoje autorskie szkolenia, które dostępne są także w Polsce!

Miejsca na szkoleniach należy rezerwować wysyłając maila na adres:
edukacja@premiumdistribution.pl