KOLEKCJA RIGHT.WRONG

W dzisiejszym świecie akceptacji to już po prostu nie ma sensu. Moda była postrzegana jako atrakcyjny wygląd i uczucie ekskluzywności, a nie jako bycie sobą, indywidualizm i unikatowość. Tylko, jeśli będziemy wciąż tworzyć fryzury dla mody, to przestaniemy je tworzyć dla jednostek, indywidualności.

Dzisiaj właśnie chcemy celebrować wyjątkowość jednostek. Każdy ma prawo zajmować przestrzeń, która należy do niego. Każdy jest wyjątkowy i każdy ma prawo być sobą i prezentować się w taki sposób, w jaki ma ochotę. Moda może być bardzo silna, gdy jest spersonalizowana. Dlatego idea pożądania i poszukiwania własnego stylu jest tak kusząca. Niestety, „moda śmieciowa” stłamsiła wiele z prawdziwej osobowości mody, pędząc, zmieniając co chwilę trendy i ujednolicając je na całym świecie. Dlatego właśnie mówimy o powrocie do rzemiosła i jego wartości. Naszym zadaniem w salonie musimy pomóc klientom podążać w stronę tego spersonalizowanego stylu. 


Odkrywamy prawdę o kliencie, pracujemy z nim nad tworzeniem własnego stylu i fryzury, która będzie daleka od „mody śmieciowej”. Ludzie chcą żebyście poświecili czas, by stworzyć coś tylko dla nich. Chcą i zasługują na to, by odkryć kim są i być tym, kim są, w bezpiecznej przestrzeni – Waszym salonie. 

W kolekcji RIGHT.WRONG odkrywamy i zgłębiamy modę oraz coraz bardziej różnorodny świat. Idea trendów zmieniających się co sezon już nie jest aktualna, dziś chodzi o jednostki, indywidualności.

Dlatego w tym roku dajemy Wam narzędzia, by nawigować pomiędzy stylami i lookami, które mogą być skrojone na potrzeby każdego klienta. Inspirujące stylizacje, cięcia i kolory pozwolą Wam odnaleźć nowy kierunek i odpowiedzieć na tą rewolucyjną zmianę zachodzącą obecnie w modzie.

“W modzie nie ma nigdy nieodpowiedniej, czy właściwej drogi – są tylko różne wybory. Np. wybór, by zaakceptować swój wygląd, styl, kulturę, lub by bawić się „zasadami” i badać granice. Jeśli z tą prawdą podejdziemy do każdego klienta w salonie, stanie przed nami nieograniczona liczba możliwości.”
– NATHAN GORMAN HEAD.MASTER

KOLEKCJA RIGHT WRONG - STYLIZACJA


Spójrz na sztukę fryzjerską z zupełnie innej perspektywy. Odkryj stylizacje i techniki, które są odpowiednie dla Ciebie i dla świata Twojego klienta. Naucz się nawigować podczas tego trzęsienia ziemi w modzie, prowadząc w stronę osobistej ekspresji oraz indywidualnej autentyczności.


REZULTAT:

Zgłębiaj i naucz się tworzyć nowoczesną teksturę i ruch. Zrozum w pełni zaawansowane techniki wykończenia fryzury i odkryj, w jaki sposób używać produktów by uzyskać idealne wykończenie. Dowiedz się jak tworzyć takie fryzury, które dopełnią to, kim są Twoi klienci.

REKOMENDOWANE DLA:

Każdego, kto chce rozszerzyć zakres swoich umiejętności w zakresie stylizacji i świeżych upięć, które są inne od pozostałych.

POZIOM:

Zaawansowany

RODZAJ KURSU:

Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA:

4-6 godzin

KOLEKCJA RIGHT WRONG - STRZYŻENIA


Zaprezentujemy Ci strzyżenia, które są świeże i pozwalają Ci interpretować i eksploatować znane techniki. Mieszaj je, reinterpretuj i wykorzystuj w codziennej pracy salonowej. Nasze cięcia to zestaw łatwych do zaadaptowania technik, które otworzą Ci oczy na nowe możliwości.


REZULTAT:

Naucz się, jak ciąć w oparciu o kształt głowy i jak zrozumieć naturalną
teksturę włosów. W tym roku zwracamy uwagę, jak przenikają się różne długości,
od krótkich po długie, jak warstwy i gradacja się zmieniają i pozwalają personalizować strzyżenie. Prace wykonane będą nożyczkami CURVED.SCISSORS. Wykańczamy też idealnie fryzurę dzięki dopełniającym technikom stylizacyjnym i odpowiedniej kombinacji produktów dla każdego cięcia.

REKOMENDOWANE DLA:

Każdego fryzjera, który chce rozwinąć swoje umiejętności i dowiedzieć się nie tylko, co jest najnowszego, ale jak personalizować styl.

POZIOM:

Zaawansowany

RODZAJ KURSU:

Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA:

6-8 godzin

KOLEKCJA RIGHT WRONG - KOLORYZACJA


W tym roku nasza kolekcja RIGHT.WRONG to koloryzacja, która wzmocni Twoje umiejętności techniczne – od pracy z wolnej ręki po strukturę. Te techniki zaprojektowane zostały tak, by można je natychmiast przenieść na Twoje klientki, skrojone byś mógł stać się jeszcze lepszym stylistą i odblokował swoją kreatywność. By dopełnić naszą kolekcję CUT.ME oferujemy inspirujące i gotowe do zaadaptowania kolory.

Dowiedz się jak odcień i ton mogą się dopełniać lub sobie przeciwstawiać, jak tonować strefami lub tworzyć warstwy, które nakładają się na siebie jak filtry. Stwórz piękne, zgodne z trendem koloryzacje, naucz się, jak dokonywać wyborów, personalizować i adaptować techniki, by sprostać oczekiwaniom współczesnego klienta.


REZULTAT:

Zrozumiesz koloryzację precyzyjną i wolną formę, budując na bazie własnych
umiejętności i wzbogacając je o techniki i formuły COLOR.ME. Poznasz siłę warstw i nowe pomysły na tonowanie. Są to zajęcia oparte na technikach, podczas których będziesz mógł zgłębiać nieskończone możliwości, jakie daje linia, forma, tekstura i kształty. Wszystko to jako koloryzacje w nowym sezonie technik CUT.ME.

REKOMENDOWANE DLA:

Stylistów, którzy chcą przesuwać granice technik koloryzacji.

POZIOM:

Zaawansowany

RODZAJ KURSU:

Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA:

6-8 godzin

KOLEKCJA RIGHT WRONG - CUT.ME COLOR


Jeśli kochasz modne i piękne kolory tak bardzo, jak kochasz uczyć się nowych cięć, to te zajęcia są dla Ciebie! To warsztaty bazujące na technice, które pozwolą Ci zgłębić nieograniczone możliwości linii, formy, tekstury i kształtu w połączeniu strzyżenia z koloryzacją. Twórz piękne i wyjątkowe, łatwe w wykonaniu fryzury, które mają modny kolor i kształt. Cięcie i koloryzacja mają na siebie wpływ, a my poprowadzimy Cię ku zrozumieniu dzisiejszego podejścia klienta w stylu RIGHT.WRONG. Poddaj się wpływom mody i użyj zakrzywionych nożyczek, by zrozumieć wpływ mody na sztukę fryzjerską i na Twoich klientów. Stworzysz dwie najnowsze fryzury z tegorocznej kolekcji i odpowiednie dla nich techniki koloryzacji.


REZULTAT:

Nauczysz się strzyc wykorzystując linię, naturalną teksturę i ruch włosa. Zrozumiesz cięcie w sposób precyzyjny i przy wykorzystaniu technik wolnej formy, bazując na dotychczasowych umiejętnościach tworzenia warstw, a to wszystko w połączeniu z technikami i mieszankami COLOR.ME.

REKOMENDOWANE DLA:

Stylistów, którzy chcą wciąż przesuwać granicę swoich umiejętności i poznawać nowe techniki strzyżeń i koloryzacji.

POZIOM:

Zaawansowany

RODZAJ KURSU:

Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA:

2 dni (dzień 1 CUT.ME CURVED, dzień 2 COLOR.ME)