KOLEKCJA BANG BANG - KOLORYZACJA


Opanowanie prostoty w technikach koloryzacji było Naszym celem w tym roku. Chcieliśmy zrobić odważne, mocne looki, które mogą wykraczać poza granicę, ale są również dostosowane do noszenia na co dzień. Bogate odcienie Różu i Miedzi zmieszaliśmy razem, aby podkreślić unikatową teksturę włosów każdej modelki oraz stworzyć większą różnicę pomiędzy jasnym a cieniami. Sparowaliśmy sprytne, zrozumiałe techniki z kreatywnymi kolorami inspirowanymi głębią natury i wtedy używając tej palety, stworzyliśmy naturalną wariację z wielotonowym nasyceniem.


REZULTAT:

Poznasz zarazem precyzje i koloryzację w dowolnej formie oraz rozwiniesz już  swoje zdobyte już umiejętnościach o nowe techniki i formuły. Jest to szkolenie bazujące na technikach, które pozwoli eksplorować nieskończone możliwości dotyczące linii, formy, tekstury i kształtu w koloryzacji i jak wykorzystywać je jako uzupełnienie strzyżenia i stylizacji w salonie.

REKOMENDOWANE DLA:

Stylistów, którzy szukają nowych inspiracji , mieszanek kolorystycznych i do przełamania barier dotyczących technik kolorystycznych.

RODZAJ SZKOLENIA:

Warsztaty (Modelki)

CZAS TRWANIA:

4,5-5 godzin

POZIOM:

Zaawansowany

KOLEKCJA BANG BANG - STRZYŻENIA


Nawiązując do atutów marek sesyjnych, nasze strzyżenia BANG BANG reprezentują estetykę inspirowaną w większości kulturą uliczną lat `90. Świadomość, że wchodzimy w nową dekadę, patrzymy wstecz na inspiracje ikon mody i ruchy, które były na przestrzeni lat. Cięcia są pomiędzy stylem  K-pop a Britpop, z grzywką, dłuższymi bokami oraz z domieszką stylu Mod. Każde strzyżenie było stworzone z myślą o osobie, która będzie je nosić. Nasze propozycje dają się przystosować, ujednolicone względem płci i unikatowe, bez względu na długość.


REZULTAT:

Nauczysz się jak strzyc do kształtu głowy i zrozumieć jak można manipulować naturalną teksturą i ruchem we włosach, bez względu na długość. W 2020 szukamy jak włosy się zmieniają przez różne długości, od krótkich do długich. Jak warstwy i gradacja się zmieniają i jak personalizować twoje cięcie, aby podkreślić technikę koloryzacji i stworzyć perfekcyjne wykończenie i stylizacja. Stworzyliśmy również idealne techniki stylizacji i kombinacje produktów dla każdego strzyżenia.

REKOMENDOWANE DLA:

Pasjonatów strzyżenia, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i nauczyć się nie tylko co następuję, ale również jak to spersonalizować.

RODZAJ SZKOLENIA:

Warsztaty (Główki treningowe)

CZAS TRWANIA:

4-6 godzin

POZIOM:

Zaawansowany

KOLEKCJA BANG BANG - STYLE


W tym roku kolekcja stylizacji skupia sie na oczywistym używaniu produktów – refleksja lat `90. Rozwinęliśmy techniki dla każdego stylu, będąc świadomym, że pracując z klientem w salonie mamy ograniczony czas. Zróbmy rok 2020 rokiem “wszystko dla naszego klienta”! W KEVIN.MURPHY skupiamy się na tworzeniu wszystkiego co powoduje wzrost umiejętności, aby pomóc odnaleźć się w ciągle zmieniającym się świecie mody.


REZULTAT:

Poznasz i nauczysz się jak tworzyć nowoczesną teksturę i idealny ruch we włosach. Zdo-będziesz bardzo zrozumiałe, zaawansowane techniki stylizacji i ich wykończenia. Poznasz również jak personalizować te stylizacje dla klientów.

REKOMENDOWANE DLA:

Stylistów, którzy szukają nowych inspiracji, mieszanek produktów i drogi do przekraczania barier w technikach stylizacji z indywidualnym podejściem do klienta.

RODZAJ SZKOLENIA:

Warsztaty (Główki treningowe)

CZAS TRWANIA:

4,5-5 godzin

POZIOM:

Zaawansowany