KOLEKCJA RE.FRAME KOLORYZACJA


Koncentrując się na podróży kolorystycznej i doświadczeniach klientów, tworzymy dynamiczną historię kolorystyczną która przechodzi od komfortu do wysokiej mody.

Wychodząc z założenia, że włosy mogą być ostatecznym odzwierciedleniem nas samych, oparliśmy się na sprawdzonych pomysłach i połączyliśmy je z tematem uwydatnienia struktury i typu włosów poprzez kolor. Dzięki nowym i innowacyjnym narzędziom w naszym portfolio, takim jak COLOR. ME GLOSS, zajęcia te pomogą Ci RE:FRAME stworzyć tożsamość Twoich klientów.


REZULTATY:

 • Rozbuduj swoje dotychczasowe umiejętności w połączeniu z technikami i formułami COLOR.ME
 • Zrozumienie, jak włączyć COLOR.ME GLOSS do portfolio produktów
 • Poznaj nieskończone możliwości linii, formy, tekstury i kształtu w koloryzacji
 • Odkryj, jak wykorzystać te techniki COLOR.ME, aby uzupełnić strzyżenia i stylizacje.

REKOMENDOWANE DLA:

Stylistów, którzy szukają nowych inspiracji, receptur kolorystycznych i sposobów na przekroczenie granic formuł i technik koloryzacji włosów.

PROWADZI:

PLATINUM.KEY

KOSZT:

1500 pkt. + 250 FV

KOLEKCJA RE.FRAME STRZYŻENIE


RE:FRAME- pozwoli stworzyć unikalne cięcia dla twoich klientów, zachowując proporcje i nadając włosom unikalny styl. W tym sezonie chcemy dać ci możliwość zaoferowania w twoim salonie niesamowitych kształtów i tekstur włosów określając unikalny styl i tryb życia, który prowadzą twoi klienci.

Niektóre z tych fryzur mogą być ci znane, jednak przedstawimy ci je w zupełnie nowym wydaniu bawiąc się długością i teksturą włosa. Zobacz jak łączymy i bawimy się indywidualizmem nie wychodzącym z kolektywu, odkrywając modę na nowo.


REZULTATY:

 • Naucz się tego jak brać pod uwagę krzywiznę głowy i manipulować naturalną teksturą nadając włosom “ruchu”
 • Zobacz jak bawić się długością włosa tworząc fryzury od krótkich po długie bawiąc się gradacją.
 • Dowiedz się w jaki sposób spersonalizować swoje cięcia, wzmocnić techniki koloryzacji i stworzyć
  idealne, stylowe wykończenie
 • Poznaj połączenia produktów dla każdego cięcia i jak one wpłyną na rezultat końcowy

REKOMENDOWANE DLA:

Pasjonatów cięć, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę, i nauczyć się nie tylko o nadchodzących trendach w cięciach, ale także jak je spersonalizować

PROWADZI:

PLATINUM.KEY

KOSZT:

950 pkt. + 250 FV

KOLEKCJA RE.FRAME STYLIZACJA


Tegoroczna kolekcja stylizacji jest zapowiedzią trendów, które mają nadejść. Nadszedł czas w którym przeszliśmy do epoki zmiany istoty tego, kim naprawdę jesteśmy. Ta kolekcja daje Ci narzędzia i wrażliwość, aby wzmocnić, podkreślić i RE:FRAME, kim jest Twój klient.

Od ubierania się na imprezy po cyfrowe spotkania, ludzie chcą pokazać się z jak najlepszej strony. Spójrz w przyszłość zdobionych faktur, kształtów i technik, połączonych z eksploracją produktów KEVIN.MURPHY, których celem jest umieszczenie każdego w najnowszej modzie.


REZULTATY:

 • Poznaj i naucz się tworzyć nowoczesne tekstury z indywidualnym ruchem
 • Zdobądź silne zrozumienie zaawansowanych technik stylizacji, naucz się jak używać produktów, aby stworzyć ostateczne wykończenie fryzur
 • Wzmocnij techniki farbowania i cięcia, których używasz w salonie
 • Dowiedz się, jak tworzyć rodzaje stylizacji których pragną Twoi klienci, aby podkreślić to, kim są.

REKOMENDOWANE DLA:

Styliści, którzy szukają nowych inspiracji, kombinacji produktów i sposobów na przesunięcie granic technik fryzjerskich z myślą o każdym indywidualnym kliencie.

PROWADZI:

PLATINUM.KEY

KOSZT:

2000 pkt. + 250 FV