KOLEKCJA LA,LALA - KOLORYZACJA


Koncentruje się na kolorystycznej podróży i doświadczeniach klientów. Tworzymy nową dynamiczną historię, która przechodzi od mody ulicznej na salony i wybiegi. Podążając za myślą, że włosy mogą być ramą naszej twarzy. Oparliśmy się na sprawdzonych pomysłach i połączyliśmy je w taki sposób aby uwydatnić teksturę włosów, stworzyć niesamowite kolory aby jeszcze bardziej wyróżnić unikalny styl twojego klienta.


REZULTAT:

Wykorzystaj swoje dotychczasowe umiejętności w połączeniu z technikami i praktyką z koloryzacji COLOR.ME. To klasa oparta na technice, która pozwoli Ci odkryć nieskończone możliwości linii, formy, tekstury i kształtu w koloryzacji oraz pokaże Ci jak wykorzystać te techniki do uzupełnienia fryzur i stylizacji w salonie.

REKOMENDOWANE DLA:

Stylistów, którzy szukają nowych inspiracji, receptur kolorystycznych i sposobów na przekraczanie granic w technikach koloryzacji

CZAS TRWANIA:

od 4 do 6 godzin

POZIOM:

Zaawansowany

KOLEKCJA LA,LALA STRZYŻENIA


Naucz się jak dostosować swoje cięcia do naturalnej krzywizny głowy. Zrozum jak manipulować naturalną teksturą włosów i ruchem niezależnie od długości włosów. Zobacz jak włosy przechodzą przez różne długości od krótkich do długich, jak zmieniają się warstwy i cieniowanie, i jak spersonalizować swoje cięcie aby jeszcze bardziej podkreślić kolor włosów twoich klientów
i stworzyć idealne wykończenie. Dowiedz się jak dobrać produkty do określonej fryzury.


REKOMENDOWANE DLA:

Pasjonatów cięć którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat cięć i nauczyć się nie tylko trendów lecz również jak je spersonalizować pod swojego klienta.

CZAS TRWANIA:

4-6 godzin

POZIOM:

Zaawansowany

KOLEKCJA LA,LALA STYLIZACJA


Tegoroczna kolekcja stylizacji to odzwierciedlenie lat 90-tych, ale chodzi w niej o to żeby odrzucić to czego już nie potrzebujemy. Opracowaliśmy techniki które pozwolą styliście być świadomym tego co chce osiągnąć ale również być pewnym swoich umiejętności w codziennej pracy przy fotelu. Uczyńmy ten rok rokiem twoich klientów i pozwólmy poprzez ich stylizacje wyrazić siebie i to kim się stali w poprzednim roku. W KEVIN.MURPHY najważniejsze jest dla nas aby stale rozwijać twoje umiejętności i wskazać Ci w jaki sposób przenieść świat mody do twojego salonu, tak, abyś mógł pomóc odnaleźć twoim klientom ich własny styl i wesprzeć ich w spełnianiu celów – w 2022 roku.


REZULTAT:

Naucz się w jaki sposób stworzyć nowoczesną teksturę jednocześnie zachowując indywidualny styl twojego klienta. Zdobądź umiejętności pozwalające tworzyć niesamowite stylizacje przy użyciu produktów do stylizacji jednocześnie podkreślając kolor i kształt fryzury twojego klienta aby odkryć jego własny unikalny styl.

REKOMENDOWANE DLA:

Stylistów którzy szukają nowych inspiracji i mieszanek produktów które pozwolą na tworzenie nowych i nieprzeciętnych stylizacji.

CZAS TRWANIA:

4-6 godzin

POZIOM:

Zaawansowany