RIGHT.WRONG

Kolekcja edukacyjna 2019

Łączenie mody wysokiej i niskiej jest jednym z największych trendów w nadchodzącym roku. Balenciaga i Crocs, Louis Vuitton i Supreme, Adidas i Alexander Wang. To kombinacja typu“wrong and the right” która tworzy coś unikalnego.  Ta kolaboracja pozwala konsumentowi miksować style sprawiając że moda nie jest dłużej zarezerwowana dla elit. Moda jest teraz unikatowa i różnorodna, jak my wszyscy.

Kevin Murphy

Celebracja jednostki i indywidualności jeszcze nigdy nie była tak silna i powszechna. Tradycyjnie moda zawsze dyktowała trendy, mówiła co jest dobre, a co złe, co się nosi, a co nie. Być modnym znaczyło być atrakcyjnym, dobrze i ekskluzywnie ubranym – przez wiele lat nikt nawet nie myślał o wyrażaniu poprzez modę własnej indywidualności.

W kolekcji RIGHT.WRONG zamiast tworzyć trendy, dajemy fryzjerom narzędzia do ich badania i indywidualizowania. Dzięki inspirującym stylizacjom, cięciom i kolorom, styliści będą mogli sami odkrywać nowe kierunki i reagować na rewolucyjne zmiany dokonujące się we współczesnej modzie.