ZOBACZ INNE SZKOLENIA

Szkolenia Salonowe

LAB


Opanowanie do perfekcji tworzenia indywidualnie dopasowanego koloru. Koloryzacja włosów jest bardzo wizualna i nie posiada ograniczeń. W ramach tego kursu będziesz pracować zarówno indywidualnie, jak i w grupie, analizując i przeprowadzając próby koloru na próbkach włosów. Odkryjesz podstawowy pigment i zobaczysz rezultat równoważenia i wzmacniania tonów. Uczestnicy zajęć będą mieli okazję próbować działanie różnych mieszanek zastosowanych w odniesieniu do podobnych kolorów włosów.

Poznasz nieograniczone możliwości, jakie oferują produkty COLOR.ME!


REZULTAT:

Zdobędziesz zaawansowaną techniczną i praktyczną wiedzę dotyczącą koloryzacji COLOR.ME. Otworzy to również podejście do doboru koloru klientowi i posiadania z tego przyjemności i zabawy!

REKOMENDOWANE DLA:

Kolorystów, którzy ukończyli szkolenie COLOR.ME START i COLOR.ME NEXT i chcą rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności i poprawić pewność siebie w koloryzacji włosów.

POZIOM:

Zaawansowany

RODZAJ KURSU:

Teoria i Warsztaty

CZAS TRWANIA:

Cały dzień

PROWADZĄCY:

COLOR.ME COLOR MASTER IGGY POPOVIC

ART.LAB


Praca fryzjera pozwala koloryście stać się prawdziwym artystą i stworzyć własne, unikalne i dopasowane kolory dla swoich klientów.

KEVIN.MURPHY to marka skoncentrowana na modzie i zmieniających się  trendach, modnych  nowych kolorów Pantone. Koloryści muszą być na bieżąco, tworzyć nowe formuły, techniki, których szukają klienci. Opracowaliśmy te  szkolenia wyłącznie dla kolorystów chcących podnieść swoją wiedzę i zdobyć bardziej wyspecjalizowane umiejętności w świecie koloru włosów.


REZULTAT:

Na tych zajęciach uczestnicy nauczą się jakie kroki wykonać kiedy chcesz stworzyć kolekcję COLOR.ME, jak używać inspiracji z obowiązujących trendów, mody, influencerów w social mediach i zmian w społeczeństwie, aby stworzyć historię  i zbudować kolekcję.

REKOMENDOWANE DLA:

Wszystkich kolorystów, którzy ukończyli w przeszłości  szkolenie COLOR.ME LAB i szukają jak rozwinąć swoje portfolio kolorystyczne.

POZIOM:

Zaawansowany

RODZAJ KURSU:

Warsztaty

CZAS TRWANIA:

8 godzin

PROWADZĄCY:

COLOR.MASTER Iggy Popovic