COLOR.ME INTRO


Poznaj Nas! Szkolenie INTRO to prezentacja możliwości koloryzacji COLOR.ME. Zobaczysz usługi najczęściej praktykowane w Twoim salonie, poznasz naszą filozofię i atuty marki.

Nie czekaj na kolejną okazję i poznaj Nas już teraz!


REZULTAT:

Zapoznanie z marką COLOR.ME oraz jej filozofią.

REKOMENDOWANE DLA:

Wszystkich kolorystów otwartych na współpracę z nową marką.

POZIOM:

Podstawowy

RODZAJ KURSU:

Prezentacja z modelkami

CZAS TRWANIA:

4-5 godzin

COLOR.ME START


Witamy w naszym wprowadzeniu do oferty szkoleniowej oferowanej przez COLOR.ME by KEVIN.MURPHY. Teoretyczne tematy zawierają filozofię, diagnozę włosów, komunikację i używanie i różnice pomiędzy każdym produktem. Koloryści będą mogli doświadczyć tego podczas warsztatów praktycznych i wprowadzenia do kompletnego, kolorystycznego portfolio produktowego.


REZULTAT:

Wzrost wiedzy kluczowych elementów koloryzacji i diagnozy, aby sprostać potrzebom klientów. Doświadczysz i zdobędziesz umiejętności pracy produktami COLOR. Nauczysz się również jak osiągnąć perfekcyjnie spersonalizowany kolor dla twojego klienta.

REKOMENDOWANE DLA:

Wszystkich kolorystów rozpoczynającą swoją przygodę z COLOR.ME.

POZIOM:

Podstawowy

RODZAJ KURSU:

Teoria i Warsztaty (Modelki)

CZAS TRWANIA:

5,5-6 godzin

COLOR.ME FOIL


Połowa dnia to zajęcia look&learn, które mogą być poszerzone od drugą połowę dnia na warsztatach praktycznych na modelkach. Dla kolorystów, którzy chcą nauczyć się podstaw, profesjonalnej pracy z foliami.


REZULTAT:

Zrozumiesz i nauczysz się podstaw rozjaśniania i delikatnych pojaśnień z separacjami na folii. Staniesz się bardziej wydajny i precyzyjny i wydzielaniu sekcji i wybieraniu odpowiedniej ilości włosów, aby mieć płynna pracę i gwarancję bezpiecznych rezultatów.

REKOMENDOWANE DLA:

Kolorystów, którzy uczestniczyli w szkoleniu COLOR.ME START i chcą zdobyć umiejętności pracy z foliami oraz dla doświadczonych kolorystów, którzy chcą być bardzo precyzyjni w pracy.

POZIOM:

Podstawowy

RODZAJ SZKOLENIA:

Teoria i Warsztaty (Główka treningowa do demonstracji, modelki)

CZAS TRWANIA:

5 godzin – Możliwość połączenia ze szkoleniem: REFINE.ME

COLOR.ME NEXT


Kluczowe szkolenie w ofercie, które zgłębia wiedzę zaplanowaną do dalszego, technicznego rozwoju umiejętności, dające wyzwania i dostarczające najlepsze rozwiązania kolorystyczne. Tematy zawierają podstawową konsultację, diagnozę, dobór koloru, zaawansowaną koloryzację, korektę koloru, ściąganie koloru i radzenie sobie z problemami.


REZULTAT:

Zdobędziesz pewność siebie, zrozumiesz techniki, formuły i nabędziesz wiedzę potrzebną do aplikowania bezpośrednio korekty koloru. Poznasz jak osiągnąć blond z ciemnego koloru i jak przeprowadzić proces usuwania koloru klientce, która życzy sobie mieć jaśniejsze włosy.

REKOMENDOWANE DLA:

Kolorystów którzy ukończyli szkolenie COLOR.ME START i chcą rozszerzyć zrozumienie i pracy koloryzacją COLOR.ME by KEVIN.MURPHY.

POZIOM:

Średniozaawansowany

RODZAJ KURSU:

Teoria i Warsztaty (Modelki)

CZAS TRWANIA:

6 godzin

COLOR.ME REFINED


Szkolenie to zgłębia wiedzę na temat tonowania włosów. Naucz się jak dobierać toner, aby osiągnąć swój zamierzony rezultat, dodatkowo uzyskując większą trwałość koloru dla swojego klienta. Zaprojektowane, aby rozwinąć twoje umiejętności, sprostać wyzwaniom i dostarczyć możliwie najlepsze narzędzia, by uzyskać perfekcyjne tonowanie w Twoim salonie. Wymiana doświadczeń i słuchanie porad na temat jak przeciwdziałać niechcianym tonom. Pozwól, aby REFINE.ME zmieniło Cię w mistrza tonowania!


REZULTAT:

Uzyskasz wiedzę na temat tonowania i tego jakie produkty wybrać, by stworzyć piękny, spersonalizowany kolor dla swojego klienta. Zobaczysz jak poprawnie używać technik, które wniosą twoją pracę z kolorem na wyższy poziom.

REKOMENDOWANE DLA:

Kolorystów, którzy skończyli COLOR.ME START i potrzebują zrozumieć jak tworzyć perfekcyjny, stonowany rezultat.

POZIOM:

Średniozaawansowany

RODZAJ KURSU:

Teoria i Warsztaty (Modelki)

CZAS TRWANIA:

5 godzin

pH.D


Te warsztaty zabiorą Cię w kompleksową podróż przez nasz innowacyjny produkt pH.D – transformator koloryzacji z alkalicznej w kwaśną. To szkolenie pomoże Ci uzyskać najbardziej jednolite i piękne rezultaty kolorystyczne. Dowiedz się w jaki sposób wykorzystać produkt, aby uzyskać najlepsze możliwe rezultaty, poznaj proporcje i odpowiednie stężenie pH.D dla odświeżenia, koloru ton w ton, przyciemnienia, zblendowania siwizny i nabłyszczenia włosów klientki.


REZULTAT:

Bądź pewny siebie, tworząc idealną recepturę dla swoich klientów i personalizując efekt końcowy, jednocześnie zapewniając włosom najwyższą jakość.

REKOMENDOWANE DLA:

Klientów, którzy przeszli warsztaty START i chcą zwiększyć swoją wiedzę i pewność siebie przy stosowaniu pH.D w pracy

POZIOM:

Średnio zaawansowany

CZAS TRWANIA:

3-4 godziny

COLOR.ME BLONDE.TECHNIQUES


Zaawansowane szkolenie dedykowane blondom, które zgłębia wszystko od podkładu rozjaśniającego po
aplikację. Szkolenie zaprojektowano, by poszerzyć umiejętności rozjaśniania, zwiększyć wiedzę odnośnie
wyboru odpowiedniego produktu i wzmocnić umiejętność radzenia sobie z częstymi wyzwaniami podczas
rozjaśniania.

BLONDE.TECHNIQUES zawiera również techniki z wolnej ręki i koloryzacje ze świata wielkiej mody,
zgłębiając lekkość i prostotę kryjącą się za uzyskiwaniem niesamowitych, rozświetlonych koloryzacji. Naucz
się otrzymywać naturalne, łatwe w utrzymaniu kolory z niewidocznym odrostem i zrozum praktyczne techniki
salonowe, których pragną klienci.


REZULTAT:

Zdobądź umiejętności komunikacji i naucz się jak radzić sobie z częstymi problemami w przypadku blond włosów. Zrozum różnice pomiędzy wszystkimi naszymi rozjaśniaczami oraz kiedy używać odcieni SHADE zamiast HIGH.LIFT. Odkryj jak usuwać kolor, pozostawiając włosy w optymalnej kondycji. Naucz się nowego podejścia do standardowych technik by ulepszyć swoją aplikację blondów i rezultaty.

REKOMENDOWANE DLA:

Kolorystów, którzy chcę poszerzyć swoją wiedzę z portfolio blondów COLOR.ME i zbadać nowe techniki i pomysły z użyciem umiejętności farbowania, foilayage i balayage.

POZIOM:

Zaawansowany

CZAS TRWANIA:

6-7 godzin