COLOR.ME INTRO


Poznaj Nas! Szkolenie INTRO to prezentacja możliwości koloryzacji COLOR.ME. Zobaczysz usługi najczęściej praktykowane w Twoim salonie, poznasz naszą filozofię i atuty marki.

Nie czekaj na kolejną okazję i poznaj Nas już teraz!


REZULTAT:

Zapoznanie z marką COLOR.ME oraz jej filozofią.

REKOMENDOWANE DLA:

Wszystkich kolorystów otwartych na współpracę z nową marką.

POZIOM:

Podstawowy

RODZAJ KURSU:

Prezentacja z modelkami

CZAS TRWANIA:

4-5 godzin

COLOR.ME START


Witamy w naszym wprowadzeniu do oferty szkoleniowej oferowanej przez COLOR.ME by KEVIN.MURPHY. Teoretyczne tematy zawierają filozofię, diagnozę włosów, komunikację i używanie i różnice pomiędzy każdym produktem. Koloryści będą mogli doświadczyć tego podczas warsztatów praktycznych i wprowadzenia do kompletnego, kolorystycznego portfolio produktowego.


REZULTAT:

Wzrost wiedzy kluczowych elementów koloryzacji i diagnozy, aby sprostać potrzebom klientów. Doświadczysz i zdobędziesz umiejętności pracy produktami COLOR. Nauczysz się również jak osiągnąć perfekcyjnie spersonalizowany kolor dla twojego klienta.

REKOMENDOWANE DLA:

Wszystkich kolorystów rozpoczynającą swoją przygodę z COLOR.ME.

POZIOM:

Podstawowy

RODZAJ KURSU:

Teoria i Warsztaty (Modelki)

CZAS TRWANIA:

5,5-6 godzin

FOIL.ME


Połowa dnia to zajęcia look&learn, które mogą być poszerzone od drugą połowę dnia na warsztatach praktycznych na modelkach. Dla kolorystów, którzy chcą nauczyć się podstaw, profesjonalnej pracy z foliami.


REZULTAT:

Zrozumiesz i nauczysz się podstaw rozjaśniania i delikatnych pojaśnień z separacjami na folii. Staniesz się bardziej wydajny i precyzyjny i wydzielaniu sekcji i wybieraniu odpowiedniej ilości włosów, aby mieć płynna pracę i gwarancję bezpiecznych rezultatów.

REKOMENDOWANE DLA:

Kolorystów, którzy uczestniczyli w szkoleniu COLOR.ME START i chcą zdobyć umiejętności pracy z foliami oraz dla doświadczonych kolorystów, którzy chcą być bardzo precyzyjni w pracy.

POZIOM:

Podstawowy

RODZAJ SZKOLENIA:

Teoria i Warsztaty (Główka treningowa do demonstracji, modelki)

CZAS TRWANIA:

5 godzin – Możliwość połączenia ze szkoleniem: REFINE.ME

COLOR.ME NEXT


Kluczowe szkolenie w ofercie, które zgłębia wiedzę zaplanowaną do dalszego, technicznego rozwoju umiejętności, dające wyzwania i dostarczające najlepsze rozwiązania kolorystyczne. Tematy zawierają podstawową konsultację, diagnozę, dobór koloru, zaawansowaną koloryzację, korektę koloru, ściąganie koloru i radzenie sobie z problemami.


REZULTAT:

Zdobędziesz pewność siebie, zrozumiesz techniki, formuły i nabędziesz wiedzę potrzebną do aplikowania bezpośrednio korekty koloru. Poznasz jak osiągnąć blond z ciemnego koloru i jak przeprowadzić proces usuwania koloru klientce, która życzy sobie mieć jaśniejsze włosy.

REKOMENDOWANE DLA:

Kolorystów którzy ukończyli szkolenie COLOR.ME START i chcą rozszerzyć zrozumienie i pracy koloryzacją COLOR.ME by KEVIN.MURPHY.

POZIOM:

Średniozaawansowany

RODZAJ KURSU:

Teoria i Warsztaty (Modelki)

CZAS TRWANIA:

6 godzin

REFINE.ME


Szkolenie to zgłębia wiedzę na temat tonowania włosów. Naucz się jak dobierać toner, aby osiągnąć swój zamierzony rezultat, dodatkowo uzyskując większą trwałość koloru dla swojego klienta. Zaprojektowane, aby rozwinąć twoje umiejętności, sprostać wyzwaniom i dostarczyć możliwie najlepsze narzędzia, by uzyskać perfekcyjne tonowanie w Twoim salonie. Wymiana doświadczeń i słuchanie porad na temat jak przeciwdziałać niechcianym tonom. Pozwól, aby REFINE.ME zmieniło Cię w mistrza tonowania!


REZULTAT:

Uzyskasz wiedzę na temat tonowania i tego jakie produkty wybrać, by stworzyć piękny, spersonalizowany kolor dla swojego klienta. Zobaczysz jak poprawnie używać technik, które wniosą twoją pracę z kolorem na wyższy poziom.

REKOMENDOWANE DLA:

Kolorystów, którzy skończyli COLOR.ME START i potrzebują zrozumieć jak tworzyć perfekcyjny, stonowany rezultat.

POZIOM:

Średniozaawansowany

RODZAJ KURSU:

Teoria i Warsztaty (Modelki)

CZAS TRWANIA:

5 godzin

FREESTYLE.TECHNIQUES


Poznaj 2020 rok, kolekcję fundamentalnych technik pracy z wolnej ręki połączonych ze światowymi, modnymi lookami. Kolekcja wprowadzi Cię do rozjaśniania COLOR.ME by KEVIN. MURPHY i poznasz jak łatwo i prosto osiągnąć wspaniały, rozświetlony efekt. Nauczysz się jak osiągnąć naturalny efekt, łatwy do utrzymania z niewidocznym odrostem, który uwielbiają klientki! FREESTYLE.TECHNIQUES oferuje praktyczne zastosowania, które mogą być używane  w salonie na co dzień, aby spersonalizować kolor każdego klienta.


REZULTAT:

Nauczysz się technik pracy z wolnej ręki i otrzymasz informacje o produktach, którymi można osiągnąć dane efekty w salonie, które klientki kochają!

REKOMENDOWANE DLA:

Kolorystów chcących podnieść swój poziom zaawansowania pracy z wolnej ręki / balejażu.

POZIOM:

Zaawansowany

RODZAJ KURSU:

Teoria i Warsztaty (Modelki)

CZAS TRWANIA:

4-4,5 godzin

COLOR.ME BLONDE.ME


Zaawansowane szkolenie oferujące dogłębną wiedzę kolorystyczną od podkładów rozjaśnionych po aplikację. To szkolenie zostało zaprojektowane, by rozwinąć umiejętności rozjaśniania, doboru odpowiedniego produkty i radzenia sobie z problemami jakie mogą pojawić się podczas rozjaśniania. Tematy poruszane podczas szkolenia to poprawna diagnoza, konsultacja, dobór rozjaśniacza, różnice między produktami, zaawansowane techniki koloryzacji, usunięcie sztucznego koloru i radzenie sobie z problemami. Po tym szkoleniu będziesz gotów na blondy!


REZULTAT:

Nauczysz się komunikować i radzić sobie z typowymi problemami włosów blond. Zrozumiesz różnicę między naszymi rozjaśniaczami, kiedy używać ODCIENI, a kiedy HIGH.LIFT. Odkryjesz sposoby  usuwania koloru, by pozostawić włosy w optymalnej kondycji. Zostaniesz specjalistą od blondów.

REKOMENDOWANE DLA:

Kolorystów, którzy ukończyli COLOR.ME START i COLOR.ME NEXT.

POZIOM:

Zaawansowany

RODZAJ SZKOLENIA:

Teoria i Warsztaty (Modelki)

CZAS TRWANIA:

6 godzin