Najnowsze kampanie KEVIN.MURPHY 2022 – AMONG GIANTS & MODERNISTIC

AMONG GIANTS & MODERNISTIC — to przeplatające się wymiary w stylizacji i koloryzacji. Oba charakteryzują się jasnym, błyszczącym wykończeniem zestawionymi z unikalnymi tłami, które nadają każdemu z nich własną esencję

AMONG GIANTS

Zdjęcia wykonano w Parku Narodowym Great Otway w stanie Wiktoria w Australii — przebywanie wśród pełnych paproci gajów i wysokich sekwoi napawało pokorą. Dzięki zdumiewającemu przywiązaniu do ziemi i bogatej historii, która tworzy tutejsze gatunki roślin, tereny były postrzegane jako miejsca święte. Zanurzyliśmy się w mocy natury, spacerując wzdłuż zamglonych wodospadów i tajemnych grot z dziobakami, koalami i świetlikami. Mistyczny las deszczowy był idealnym środowiskiem dla zroszonych włosów i naturalnej tekstury loków. Aby uwydatnić wygląd, nadaliśmy fryzurom różne kształty i warstwy, oraz nadaliśmy im objętości i połysku.

MODERNISTIC

W przeciwieństwie do AMONG GIANTS – powstałej
w scenerii pradawnego lasu, kampania MODERNISTIC powstała w nowoczesnym domu w Melbourne w Australii. Połączyliśmy domowe, stonowane wnętrze z odważnymi kolorami włosów oraz garderoby.

Historia tego lasu deszczowego sięga epoki dinozaurów sprzed 140 milionów lat. Bycie tutaj pozwoliło KEVIN.MURPHY uhonorować region Gadubanud (Katabanut) oraz lud King Parrot z Narodu Maar — Tradycyjnych Opiekunów tej ziemi. Wybierając to majestatyczne miejsce chcieliśmy dać wyraz szacunku najstarszej żyjącej kulturze w historii, która wciąż kontynuuje swoją misję i wkład w ziemię, wodę i społeczność.

Mieszanka kultury nowoczesnej i miejskiej, delikatne fale i eleganckie kształty to esencja kampanii MODERNISTIC. Kadry uchwycone wśród minimalistycznej zieleni ogrodu oraz surowych betonowych konstrukcji, stanowiących duszę domu.