Doświadcz luksusu w swoim domu. Przenieś się do ukrytego kurortu na Półwyspie Mornington w Australii, gdzie celebruje się wyrażanie pewności siebie.

Po latach ubierania się skromnie, nadszedł czas aby postawić na odważne kolory oraz piękne, sprężyste włosy, które przyciągają uwagę gdziekolwiek jesteś. Chcieliśmy wprowadzić uczucie glamour do codziennego życia – obudzić przekonanie, że styl nie musi być zarezerwowany tylko na specjalne okazje.

Wyraź siebie poprzez luksusowy kolor i połysk włosów. Niech będzie to odzwierciedleniem Twojej nowo odnalezionej pewność siebie i stylu.

Już od samego początku chciałem stworzyć gamę produktów, która popchnęłaby trendy fryzjerskie w nowym kierunku. Co roku celebrujemy te innowacyjne podejście, prezentując nasze nowe kolekcje, które łączą w sobie te wszystkie elementy. Wszystko napędzane jest moim pragnieniem, aby dostarczać Ci produkty i narzędzia, które umożliwią również Tobie tworzenie tych wyjątkowych chwil.
– Kevin Murphy

BEACHCOMBER przenosi nas z powrotem tam, gdzie wszystko się zaczęło. Wybór miejsca jest nieprzypadkowy – plaża Mount Martha w Australii to ukłon w kierunku naszej ikonicznej przeszłości związanej z fryzurami plażowymi.

BEACHCOMBER to hołd dla seksownego, surferowskiego looku, z szorstkimi teksturami i odcieniami opalonego blondu na czele. Czerpiemy inspirację z dzikości elementów i surowości natury, a także przyjmujemy styl utylitarnej mody.

To także miejsce, które podkreśla naszą więź z otoczeniem i środowiskiem oraz przypomina o naszym zobowiązaniu do tworzenia produktów, które możesz używać bez wyrzutów sumienia.

Każde zdjęcie, które widzisz w magazynie modowym, opowiada pewną historię. Jednak nie jest to historia, którą Ty jako czytelnik kiedykolwiek zobaczysz własnymi oczami. To historia zespołu kreatywnego, pracującego nad stworzeniem jednego przelotnego momentu. To świat stylisty sesyjnego i dla mnie jest to świat pełen inspiracji i wyrazu, gdzie pojedynczy moment może zainspirować pomysł, który przekształci się w produkt.
– Kevin Murphy