Na ulicach, wybiegach, w magazynach tekstura i loki są bardziej powszechne niż kiedykolwiek wcześniej. Każde kręcone, falowane włosy są wyjątkowe i urzekające. Tak samo wyjątkowa powinna też być kombinacja produktów potrzebnych do ich utrzymania.

Chociaż istnieje wiele szkół myślenia, liczb i wykresów opisujących różne wzorce, różnorodność pozostaje uniwersalną prawdą.

„Podobnie jak tekstura włosów jest cechą osobniczą, tak samo produkty do ich pielęgnacji i stylizacji powinny być wyjątkowe i dobrane tak, aby sprostać ich potrzebom. Chciałem stworzyć linię produktów, która pomogłaby zdefiniować, wzmocnić i udoskonalić teksturę włosów za pomocą składników, które pozwalają uzyskać wspaniały efekt, gdy włosy schną naturalnie. Opracowałem nowy zestaw produktów KILLER.CURL z myślą o każdej głowie o wyjątkowej teksturze, od delikatnych fal po mocny skręt”

Aby teksturowane włosy wyglądały i czuły się najlepiej, potrzebują składników, które nawilżają, odżywiają i poprawiają skręt loków bez przetłuszczania. Zdając sobie z tego sprawę, wiedzieliśmy, że nadszedł czas, aby ponownie przyjrzeć się naszej linii CURL i wprowadzić nowe produkty, które pozwolą wszystkim z łatwością stylizować kręcone włosy w domu.

Każdy produkt KILLER został starannie opracowany, z myślą o teksturowanych włosach. Od fal po mocny skręt. Nasza powiększona linia CURL ma na celu udoskonalać naturalne loki lub te po trwałej ondulacji, jednocześnie zapewniając bardzo potrzebne nawilżenie. Mając to na uwadze, nasi klienci mają teraz większą swobodę i elastyczność w doborze produktów do codziennego użytku aby spełniać wyjątkowe potrzeby włosów.

Nowość KILLER.CURL WASH & RINSE i KILLER.TWIRLS zapewniają kompletną pielęgnację, stworzoną w celu zmniejszenia łamliwości i wzmocnienia tekstury, ze składnikami, które pomagają chronić kolor włosów i tworzyć idealny efekt fal i loków na suszonych naturalnie włosach.

KILLER.CURLS WASH & RINSE

Lekkie formuły napędzane cennymi ekstraktami roślinnymi to bohaterowie nowej linii CURL. KILLER.CURLS WASH i KILLER.CURLS RINSE zawierają odżywcze, wegańskie i organiczne mleko owsiane, które pozostawia kręcone włosy głęboko nawilżone, tworząc optymalną bazę dla włosów suszonych w sposób naturalny. Olej z awokado w KILLER.CURLS RINSE to silny przeciwutleniacz, bogaty w kwasy tłuszczowe, który chroni i nawilża, a olej rycynowy pomaga zatrzymywać wilgoć.

KILLER.TWIRLS

KILLER.TWIRLS to produkt do stylizacji bez spłukiwania, który definiuje fale i loki i jednocześnie pielęgnuje włosy. Nawilża i chroni przed wilgocią oraz dodaje blasku. Kluczowy składnik – organiczne mleko owsiane – zapewnia odżywienie, pozostawiając loki idealnie sprężyste i luksusowe.

UWOLNIJ POTENCJAŁ SWOICH LOKÓW

Spraw, aby każdy moment mycia włosów był luksusowy. Nasza nowa linia odżywia każdego loka
i falę. Dzięki naszym cennym składnikom roślinnym, pozostawia włosy miękkie i lekkie.

ODKRYJ LINIĘ PRODUKTÓW DO LOKÓW

KILLER.TWIRLS

Odżywczy krem uwydatniający skręt loków Podkreśl teksturę swoich włosów.…

Więcej Info

KILLER.CURLS RINSE

Wzmacniająca odżywka z mlekiem owsianym do włosów kręconych Głęboko nawilża i…

Więcej Info

KILLER.CURLS WASH

Odżywczy szampon z mlekiem owsianym do włosów kręconych Delikatnie myje,…

Więcej Info

EASY.RIDER

Krem zapewniający elastyczne utrwalenie, wygładzający puszące się włosy.…

Więcej Info