CUT.ME


Strzyżenie to nie taka łatwa sprawa jakby się mogło wydawać. To szkolenie jest fundamentalnym doświadczeniem, które jest inspirowanie filozofią KEVIN.MURPHY, strzyżenie bez względu na płeć, długość i teksturę. Nauczysz się prawidłowej postawy ciała, projektowania fryzury i podziałów, aby wzmocnić swoją wiedzę nt. strzyżeń. Odkryj jak naturalna tekstura włosów wpływa na rezultat i ruch we włosach. Zrozumiesz jak tworzyć kształty, linie, gradację, warstwy, techniki i jak łączyć kombinację tych poszczególnych elementów. Zrozumiesz jak odpowiednio wybrać produkty i zakomunikować tworzenie unikalnych strzyżeń, precyzyjnie dobranych dla twojego klienta.


REZULTAT:

Opanujesz podstawowe, ponadczasowe strzyżenia KEVIN.MURPHY, aby stworzyć osobisty i niepowtarzalny styl. Nauczysz się prawidłowej postawy ciała, projektowania fryzury i podziałów. Udoskonalisz swoje umiejętności i techniki pożądane przez klientów.  Wzmocnisz podstawy swojego podejścia i umiejętności do robienia jakościowych strzyżeń dla każdego klienta o każdym czasie.

REKOMENDOWANE DLA:

Nowych stylistów, spragnionych przypomnienia lub dla każdego kto szkoli członków swojego zespołu. To szkolenie jest podstawą przed wejściem w kolekcję BANG.BANG.

POZIOM:

Średnio zaawansowany

RODZAJ SZKOLENIA:

Warsztaty (Główki trenigowe)

CZAS TRWANIA:

5-8 godzin