CUT.ME


Strzyżenie to nie taka łatwa sprawa jakby się mogło wydawać. To szkolenie jest fundamentalnym doświadczeniem, które jest inspirowanie filozofią KEVIN.MURPHY, strzyżenie bez względu na płeć, długość i teksturę. Nauczysz się prawidłowej postawy ciała, projektowania fryzury i podziałów, aby wzmocnić swoją wiedzę nt. strzyżeń. Odkryj jak naturalna tekstura włosów wpływa na rezultat i ruch we włosach. Zrozumiesz jak tworzyć kształty, linie, gradację, warstwy, techniki i jak łączyć kombinację tych poszczególnych elementów. Zrozumiesz jak odpowiednio wybrać produkty i zakomunikować tworzenie unikalnych strzyżeń, precyzyjnie dobranych dla twojego klienta.


REZULTAT:

Opanujesz podstawowe, ponadczasowe strzyżenia KEVIN.MURPHY, aby stworzyć osobisty i niepowtarzalny styl. Nauczysz się prawidłowej postawy ciała, projektowania fryzury i podziałów. Udoskonalisz swoje umiejętności i techniki pożądane przez klientów.  Wzmocnisz podstawy swojego podejścia i umiejętności do robienia jakościowych strzyżeń dla każdego klienta o każdym czasie.

REKOMENDOWANE DLA:

Nowych stylistów, spragnionych przypomnienia lub dla każdego kto szkoli członków swojego zespołu. To szkolenie jest podstawą przed wejściem w kolekcję BANG.BANG.

POZIOM:

Średnio zaawansowany

RODZAJ SZKOLENIA:

Warsztaty (Główki trenigowe)

CZAS TRWANIA:

5-8 godzin

CUT.ME STRAIGHT


Obcięcie naprawdę prostej linii nie jest tak łatwe, jak mogłoby się to wydawać. To szkolenie to doświadczenie u podstaw pracy z prostymi nożyczkami, które jest inspirowane filozofią KEVIN. MURPHY i naszym podejściem do strzyżenia włosów. Jest idealne dla nowych stylistów i każdego, kto pragnie odświeżyć wiedzę, czy przeszkolić członków zespołu w salonie. Naucz się jak utrzymywać właściwą pozycję ciała, jak wykonać poprawne podziały, by podnieść swój poziom profesjonalizmu w strzyżeniu. Techniki CUT.ME STRAIGHT wzmocnią Twoją pewność siebie i otworzą oczy na nowe podejście do precyzji w strzyżeniu Osiągniesz profesjonalną łatwość w wyznaczaniu odpowiednich linii podziału oraz w rozumieniu, jak naturalna tekstura wpływa na efekt końcowy i nadawanie ruchu we włosach. Otwórz się na cięcie nastawione na cel i efekt.


REZULTAT:

Nauczysz się jak dopracować swoje umiejętności w zakresie  odpowiedniej pozycji ciała, i tworzenia podziałów. Celem tego kursu jest  wzmocnienie podstaw oraz umiejętności pozwalających na uzyskanie  jakościowych strzyżeń wykonanych  prostymi nożyczkami.

REKOMENDOWANE DLA:

Stylistów, którzy chcą podnieść poziom swoich  umiejętności w strzyżeniu włosów  prostymi nożyczkami. To szkolenie to idealny fundament przed poznaniem zakrzywionych nożyczek i wejściem w świat szkoleń z kolekcji CUT.ME.

POZIOM:

Średnio zaawansowany

CZAS TRWANIA:

6-8 godzin

CUT.ME MEN's


Ten program szkoleń oferuje różnorodność klasycznych technik powiązanych  z tradycyjnym stylem barberów. Naucz się jak opanować kluczowe elementy tych ponadczasowych fryzur, by tworzyć indywidualny styl. Będziemy pokazywać wszystkie istotne techniki i narzędzia niezbędne do zrozumienia tych podstawowych zasad męskiego strzyżenia. Opowiemy Ci także jak męskie wizerunki z naszej kampanii są powiązane z kulturą i modą ulicy. Skupimy się na potrzebach mężczyzny świadomego swojego stylu i pokażemy Ci wiele wizerunków stworzonych przez markę KEVIN.MURPHY. Poznasz wiele cięć i zrozumiesz jak długość, kształt i proporcje stają się najcenniejszymi  czynnikami w uzyskaniu świetnego męskiego strzyżenia. Nie dla osób słabego serca – to strzyżenia dla naprawdę modnych mężczyzn.


REZULTAT:

Zyskasz nowe umiejętności oraz poznasz podejście i techniki niezbędne, by stworzyć inspirowane dzisiejszą modą fryzury. Ten kurs to połączenie barberingu i fryzjerstwa modowego, które pozwoli Ci zyskać pewność w pracy z męską klientelą.

REKOMENDOWANE DLA:

Fryzjerów i/lub barberów, którzy chcą podnieść poziom  swoich umiejętności i poznać świeże i modne koncepty w dziedzinie męskich strzyżeń, co pozwoli im podnieść poziom usług oferowanych męskiej klienteli salonu.

POZIOM:

Średniozaawansowany

RODZAJ KURSU:

Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA:

6-8 godzin

PROWADZĄCY:

Piotr Rawicz-Mikułowski, Tomasz Szabelka