BRAID.ME CLASSIC


Zaplatanie od lat było naszym znakiem firmowym, a w ostatnim czasie stało się ono wiodącym elementem trendów modowych. Wykorzystywane jest do stylizacji ukazywanych podczas sesji zdjęciowych, wybiegów oraz w światowych magazynach. To szkolenie to znakomita okazja, aby nauczyć się sztuki zaplatania, z której można korzystać przy tworzeniu każdej codziennej stylizacji. Narzędziem pracy podczas tego kursu będą przede wszystkim Twoje dłonie.


REZULTAT:

Styliści opanują sztukę zaplatania i poszerzą zakres swoich umiejętności.

REKOMENDOWANE DLA:

Stylistów z pasją, pragnących tworzyć nowe, współczesne fryzury ze splotem.

POZIOM:

Podstawowy

RODZAJ KURSU:

Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA:

6 godzin

BRAID.ME ADVANCED


Warkocze i sploty od lat pojawiają się w różnych kulturach, a historia pokazuje nam, że nigdy nie wyjdą one z mody. Udaj się na odkrywanie tego świata wraz z laureatką wielu nagród – Marianne Jensen. Marianne w ten zaawansowany program wplotła swoją wiedzę i inspiracje z całego świata. Zgłębiaj tajniki sztuki zaplatania i uwolnij swój potencjał, dzięki któremu wyrazisz się w ten wyjątkowy sposób.


REZULTAT:

Nauczysz się zaawansowanych technik splatania włosów. Dzięki czemu poszerzysz portfolio swoich umiejętności i usług.

REKOMENDOWANE DLA:

Stylistów z pasją, pragnących tworzyć nowe, współczesne fryzury ze splotem. Wysoce rekomendujemy, by mniej doświadczeni styliści ukończyli najpierw szkolenie BRAID.ME CLASSIC.

POZIOM:

Zaawansowany

RODZAJ KURSU:

Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA:

6 godzin

BEHIND.THE.SCENES


Od Melbourne po Paryż.mOd Nowego Yorku po Berlin. KEVIN.MURPHY co roku pracuje przy wielu pokazach na fashion weekach na całym świecie. Jeśli chcesz wzmocnić swoje umiejętności i poznać sekrety zza kulis lub nawet samodzielnie doświadczyć pracy na backstage’u, te warsztaty są dla Ciebie! BEHIND.THE.SCENES to dwudniowe zajęcia skupiające się na technikach wykorzystywanych w pracy za kulisami. Nauczysz się jak się przygotować do pracy przy pokazie, jakie narzędzia są niezbędne, jakie role występują i jakie obowiązki mogą zostać przypisane na backstage’u. W salonie codziennie pracujesz pod presją swoich klientów. Musisz sprostać wymaganiom klientek i w ciągu jednego dnia wykonać wiele konsultacji. Pracując za kulisami musisz stać się częścią zespołu i masz obowiązek wypełnić wizję projektanta oraz zastosować się do wytycznych zawartych w briefie. Na backstage’u czas jest najważniejszy.


REZULTAT:

Nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć by być przygotowanym na każdą ewentualną szansę pracy za kulisami. Opanujesz umiejętność używania odpowiednich produktów i nauczysz się jak ekipa KEVIN.MURPHY powinna się zachowywać na backstage’u. Tak, droga na backstage jest otwarta, a KEVIN.MURPHY wciąż poszukuje nowych talentów!

REKOMENDOWANE DLA:

Stylistów, którzy chcą się nauczyć technik pracy za kulisami i doświadczyć jak to jest być częścią zespołu KEVIN.MURPHY.

POZIOM:

Zaawansowany

RODZAJ KURSU:

Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA:

2 Dni

PROWADZĄCY:

KEVIN.MURPHY SESSION.
MASTER MASSIMO MORELLO

ZOBACZ INNE SZKOLENIA

Szkolenia Salonowe

I.DOO


Podczas tych zajęć nauczysz się tworzyć fryzury ślubne w stylu KEVIN.MURPHY. Nasi klienci udają się do salonów nie tylko po codzienną poradę dotyczącą włosów, ale także by stworzyć wygodne i piękne stylizacje na wielkie okazje. I.DOO to szkolenie, które pozwala się wyłamać z klasyki stylizacji ślubnych i wzbogacić je tym, co obecnie modne na wybiegach używając do tego odpowiednich produktów. Nauczymy Cię różnych technik, które pozwolą Ci wznieść stylizacje ślubne na kolejny poziom i stworzyć trwałe, piękne fryzury nie tylko dla panny młodej, ale także dla wszystkich uczestników tego wielkiego wydarzenia. Zdobędziesz nowe umiejętności inspirowane pracą sesyjną, które będziesz mógł wykorzystać w salonie. Będziesz używać szycia i splotów by uzyskać oldschoolowe fryzury w stylu bohemy lub inspirowane klasyką. Nauczysz się jak przetłumaczyć język mody na wygodne i piękne fryzury ślubne!


REZULTAT:

Styliści nauczą się kombinacji technik i doboru odpowiednich produktów, które pozwolą uzyskać trwałe rezultaty. Nauczymy Cię pracować z klientami o różnych oczekiwaniach i tego, jak pomóc im uzyskać wyjątkową fryzurę na ten dzień. Styliści będą używać swojej kreatywności, by stworzyć modne fryzury ślubne wzbogacone o takie elementy jak kwiaty, welony czy tiule.

REKOMENDOWANE DLA:

Każdego stylisty, który chce zyskać pewność w pracy przy ślubach.

POZIOM:

Średniozaawansowany

RODZAJ KURSU:

Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA:

4-6 godzin