I.DOO


Podczas tych zajęć nauczysz się tworzyć fryzury ślubne w stylu KEVIN.MURPHY. Nasi klienci udają się do salonów nie tylko po codzienną poradę dotyczącą włosów, ale także by stworzyć wygodne i piękne stylizacje na wielkie okazje. I.DOO to szkolenie, które pozwala wyłamać się z klasyki stylizacji ślubnych i wzbogacić je tym, co obecnie modne na wybiegach, używając do tego odpowiednich produktów. Nauczymy Cię różnych technik, które pozwolą Ci wznieść stylizacje ślubne na kolejny poziom i stworzyć trwałe, piękne fryzury nie tylko dla panny młodej, ale także dla wszystkich uczestników tego wielkiego wydarzenia. Zdobędziesz nowe umiejętności inspirowane pracą sesyjną, które będziesz mógł wykorzystać w salonie. Będziesz używać technik szycia i splotów by uzyskać odlschoolowe fryzury w stylu bohemy lub inspirowane klasyką. Nauczysz się jak przetłumaczyć język mody na piękne, wygodne fryzury ślubne.


REZULTAT:

Nauczysz się kombinacji technik i doboru odpowiednich produktów, które pozwolą uzyskać trwałe efekty. Dodatkowo nauczysz się jak pracować z klientami o różnych oczekiwaniach i tego, jak pomóc im wybrać i uzyskać wyjątkową fryzurę na ten dzień. Rozwiniesz swoją kreatywność oraz zdobędziesz umiejętność wzbogacania fryzur o kwiaty, biżuterię, tiul lub welon.

REKOMENDOWANE DLA:

Każdego stylisty, który chce zyskać pewność w pracy przy ślubach.

POZIOM:

Średniozaawansowany

RODZAJ KURSU:

Teoria i warsztaty  (Główki treningowe)

CZAS TRWANIA:

4-6 godzin

BEHIND.THE.SCENES


Od Melbourne po Paryż. Od Kopenhagi po Pragę. Od Sztokholmu po Los Angeles. Od Nowego Yorku po Berlin. KEVIN.MURPHY co roku pracuje przy wielu pokazach na fashion weekach na całym świecie, koncentrując się na rynku europejskim. Jeśli chcesz wzmocnić swoje umiejętności i poznać sekrety za kulis lub nawet samodzielnie doświadczyć pracy na backstage’u, to są idealne warsztaty dla Ciebie!

BEHIND.THE.SCENE to dwudniowe zajęcia skupiające się na technikach wykorzystywanych  w pracy za kulisami. Nauczysz się jak się przygotowywać, jakie narzędzia są niezbędne, jakie role występują i jakie obowiązki mogą zostać przypisane na backstage’u. W salonie codziennie pracujesz pod presją. Musisz sprostać wymaganiom klientek i wykonać wiele konsultacji w ciągu jednego dnia. Pracując za kulisami musisz stać się częścią zespołu i masz obowiązek wypełnić wizję projektanta oraz zastosować się do wytycznych zawartych w briefie. Na backstage’u czas jest najważniejszy.


REZULTAT:

Nauczysz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, by być przygotowanym na każdą ewentualną  szansę pracy za kulisami. Opanujesz umiejętność używania odpowiednich  produktów i nauczysz się jak ekipa KEVIN.MURPHY powinna się zachowywać na backstage’u. Bo droga na backstage jest otwarta, a KEVIN.MURPHY wciąż  poszukuje nowych talentów!

REKOMENDOWANE DLA:

Stylistów, którzy chcą się nauczyć technik pracy za kulisami i być może nawet doświadczyć jak to jest być częścią zespołu KEVIN.MURPHY.

POZIOM:

Zaawansowany

RODZAJ KURSU:

Warsztaty (Główki treningowe)

CZAS TRWANIA:

2 Dni

PROWADZĄCY:

KEVIN.MURPHY SESSION.MASTER Massimo Morello (Szkolenie tłumaczone na język Polski)

ZOBACZ INNE SZKOLENIA

Szkolenia Salonowe

Szkolenie Pascala van Loenhout


Szkolenie CLASSICS to 9 ponadczasowych fryzur, które zostały specjalnie przygotowane, aby zapewnić solidną podstawę do pracy i rozwijania przyszłych umiejętności.

CLASSICS 1 – włosy długie
CLASSICS 2 – włosy średniej długości
CLASSICS 3 – włosy krótkie

Na każdym z etapów poznać 3 fryzury na różnych długościach włosów.

UNCUT to kreatywne podejście do nowoczesnych fryzur stworzone przez mistrza cięć.

TERMINY:

Terminy szkoleń na 2020 dostępne już wkrótce!


REZULTAT:

REZULTAT: Zrozumiesz sens budowania kształtu i proporcji, ale też celem jest nauczenie jak odnaleźć swój własny styl.

REKOMENDOWANE DLA:

CLASSICS: Fryzjerów, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności pod okiem samego Dyrektora KEVIN.MURPHY.
UNCUT: Fryzjerów, którzy odbyli CLASICS 1,2,3 (Szkolenie tłumaczone na język Polski)

RODZAJ SZKOLENIA:

Warsztaty (Główki treningowe)

CZAS TRWANIA:

6-7 godzin