LEARN.ME


LEARN.ME w trzech częściach jest najważniejszym szkoleniem, którego doświadczysz. To jest  ekskluzywna wycieczka do wszystkiego związanego z KEVIN.MURPHY.

Jest o zrozumieniu KEVIN.MURPHY jako marki, Kevin Murphy jako człowieka i wszystkiego co powoduję, że nasze  produkty i kultura są tak unikatowe.


REZULTAT:

Będziesz dobrze zaznajomiony w z trzema filarami marki KEVIN.MURPHY, mieszaniem produktów, nakładaniem warstwowym produktów oraz kulturą i pasją stojącą za tworzeniem tej marki. Poznasz serie i sposób zastosowania tej wiedzy na swoich klientach oraz będziesz im umiał przekazać tą wiedzę za pomocą metody 1,2,3. Polepsz jakoś swoich usług i naucz się dodatkowych zastosowań i trików, które pomogą zaoszczędzić Ci czas pracy każdego dnia.

REKOMENDOWANE DLA:

Salonów i stylistów na początku swojej drogi z marką KEVIN.MURPHY lub dla tych co chcą odświeżyć sobie wiedzę o marce.

Nauka kultury, głównych założeń i filozofii stojącej za KEVIN.MURPHY jest niezbędne dla ludzi, którzy decydują się rozpocząć swoją pracę z marką. Wierzymy, że produkt to coś więcej niż tylko płyn w butelce, to jest nasza opowieść, kultura i historia.

POZIOM:

Podstawowy

RODZAJ SZKOLENIA:

Teoria / Prezentacja (modelka demonstracyjna)

CZAS TRWANIA:

2-3 godziny

Zagłębimy się głęboko w serie. Zrozumiesz dlaczego każdy z rodziny produktów KEVIN. MURPHY został stworzony i dla którego klienta jest rekomendowany. Uprość proces rozmowy z klientem za pomocą metody 1,2,3, rozwiązać samodzielnie problemów i odpowiednio dobrać produktu do indywidualnych potrzeb klienta.

POZIOM:

Podstawowy

RODZAJ SZKOLENIA:

Teoria / Warsztaty

CZAS TRWANIA:

4,5-5 godzin

Niektóre fryzury zawsze pozostaną znakiem rozpoznawczym marki KEVIN.MURPHY. Zrozumiesz zastosowanie zestawu narzędzi i produktów do stylizacji, które tworzą charakterystyczny wygląd. Wyjdziesz z lepszym zrozumieniem i podejściem KEVIN.MURPHY do fryzur i odkryjesz techniki oraz szybkie fryzury, które osiągniesz dzięki naszym unikalnym narzędziom do stylizacji.

POZIOM:

Podstawowy

CZAS TRWANIA:

3,5-4 godziny

STYLE.ME


Dobre modelowanie to centrum naszej filozofii – dla nas w KEVIN.MURPHY to podstawa do stworzenia świetnych fryzur. Ten kurs nauczy stylistów jak przygotować i wykorzystać fryzury,  czy to modelując by dodać objętości, tekstury, gładkości czy też uzyskać kombinację tych  efektów na różnych długościach włosów. Skupimy się na technikach modelowania używając  produktów i narzędzi, które są niezbędne do tego, by opanować tworzenie fryzur, jakie tworzy sam Kevin Murphy. Podczas tego szkolenia nauczysz się, że odpowiednie modelowanie to  niezbędna baza, podobnie jak czysty i dokładny podział na sekcje, a także odpowiedni dobór  produktów. Poznasz dziesięć przykazań modelowania według KEVIN.MURPHY!


REZULTAT:

Styliści dowiedzą się jak przygotować i wykończyć fryzurę, czy to modelując by dodać objętości, tekstury, gładkości, czy też uzyskać kombinację tych efektów.

REKOMENDOWANE DLA:

Stylistów, którzy znają produkty KEVIN.MURPHY i chcą poznać techniki  modelowania, które pozwolą pracować im mądrzej, zamiast ciężej. To także szkolenie dla tych, którzy chcą wznieść na zaawansowany poziom swoją technikę modelowania i zapewnić idealne wykończenie fryzury. MUST HAVE dla każdego fryzjera!

POZIOM:

Średniozaawansowany

RODZAJ SZKOLENIA:

Teoria i warsztaty (Modelki)

CZAS TRWANIA:

3,5-4 godziny

HAIR.REHAB


Zaspokajanie potrzeb klientów to rozwiązywanie problemów z włosami, edukowanie i pomoc w utrzymaniu włosów w dobrym stanie z zastosowaniem kuracji w domu.

Zmieniają się problemy dotyczące włosów, a klienci mogą potrzebować spersonalizowanych produktów do swoich włosów, poleconych przez profesjonalistę. Dowiedz się, jak różnorodne są nasze produkty i na jak wiele problemów twoich klientów mogą odpowiedzieć. Dowiedz się, jak wybrać odpowiednie zabiegi w salonie HAIR.REHAB, aby zapewnić klientom maksymalne korzyści.


REZULTATY:

 • Opracuj dla swojego klienta najbardziej dopasowaną kurację produktami.
 • Zrozumienie siły komunikacji w pracy z klientem, aby dostarczyć mu najlepsze rozwiązania.
 • Poznasz autorskie zabiegi Kevin Murphy które pozwolą ci zwiększyć portfolio usług
  w salonie.

REKOMENDOWANE DLA:

Stylistów którzy mają wiedzę produktową i chcą zwiększyć swoją wiedzę na temat łączenia produktów do zabiegów w domu.

PROWADZI:

KEY

KOSZT:

900 pkt.

Zobacz inne szkolenia

Szkolenia academy

TEXTURE.SHAPE.FINISH


TEXTURE.SHAPE.FINISH zapewni Ci edukację, której potrzebujesz, by rozwinąć szerzej swoją karierę, niezależnie od położenia geograficznego. Podczas tego interaktywnego szkolenia odkryjesz sposoby aplikacji i konkretne produkty, których używają zespoły kreatywne KEVIN.MURPHY podczas kampanii i pokazów mody. Zanurz się w świat produktów i zobacz na żywo, jak osiągamy kultową teksturę, kształty i efekty, które są charakterystyczne dla KEVIN.MURPHY.


REZULTAT:

Naucz się nowych, kreatywnych sposobów korzystania z portfolio produktów u wszystkich swoich klientów. Zdobędziesz umiejętności konieczne, aby stać się prawdziwym ekspertem w stosowaniu produktów, mając wgląd do świata mody, dzięki czemu wzniesiesz swoje stylizacje na wyższy poziom.

REKOMENDOWANE DLA:

Stylistów pragnących większej pewności przy pracy ze wszystkimi rodzajami włosów i różnymi teksturami oraz wiedzy, których produktów KEVIN.MURPHY powinni używać, by osiągać najlepsze rezultaty w salonie i poza nim.

POZIOM:

Średniozaawansowany

CZAS TRWANIA:

4-6 godziny

EDITORIAL.COVERS


Spójrz na nasze kampanie KEVIN.MURPHY, aby zrozumieć jak tworzymy te ikoniczne fryzury, kształty i tekstury krok po kroku. Poznaj niezbędne techniki od przygotowań, przez jak kontrolować włosy, tapirować i kształtować. Zyskaj pogląd jak układać włosy, jakich produktów używać, aby stworzyć stylizacje, które można zobaczyć na edytorialach z całego świata.


REZULTATY:

 • Poznaj techniki z edytoriali, trendy i wpływy ze świata mody.
 • Naucz się jak jak rozbijać na czynniki pierwsze zdjęcia. Poznaj elementy projektowania
  i w jaki sposób stosować wefty i doczepy, aby osiągnąć pożądany rezultat.
 • Naucz się aktualnych stylizacji i tekstur z kampanii KEVIN.MURPHY, które można
  zaadaptować u klientów.

REKOMENDOWANE DLA:

Stylistów, którzy pragną sugestii z edytoriali i umiejętności z czerwonego dywanu i bardziej formalnych wydarzeń dla ich klientów.

PROWADZI:

PLATINUM.KEY

KOSZT:

1400 pkt.