LEARN.ME


LEARN.ME to najważniejsze szkolenie, jakie może się odbyć w salonie. To wyjątkowa podróż przez wszystko z czym utożsamia się marka KEVIN.MURPHY. Typowych szkoleń produktowych jest wiele, ale LEARN.ME to spotkanie, dzięki któremu poznacie kim jesteśmy, w co wierzymy i dlaczego to wszystko sprawia, że nasze produkty są tak wyjątkowe. Kultura, filary marki i filozofia stojąca za KEVIN.MURPHY są zwykle bardzo bliskie salonom, które decydują się podjąć z nami współpracę.

Wierzymy w to, że produkt jest czymś więcej niż tylko płynem w butelce. To także nasze opowieści, kultura i historia!


REZULTAT:

Dobrze zrozumiesz filary Marki KEVIN.MURPHY, poznasz kilka ciekawostek na temat mieszania i nakładania po sobie produktów, zrozumiesz kulturę i pasję, z których wyłoniła się nasza marka. Nauczysz się też w swobodny sposób rekomendować produkty klientom, budując w ten sposób ich lojalność i rozwijając swój biznes.

REKOMENDOWANE DLA:

Salonów i stylistów, którzy pragną poznać markę KEVIN.MURPHY.

POZIOM:

Podstawowy

RODZAJ KURSU:

Teoria i warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA:

3-5 godzin

TEACH.ME


Jeśli już znasz markę KEVIN.MURPHY i wiesz czym się kierujemy zarówno w codziennym życiu, jak i podczas tworzenia produktów – czas najwyższy, żebyś miał szansę poznać wyjątkowe właściwości naszych kosmetyków. Daj się zabrać w podroż po unikatowych składnikach pozyskiwanych w ekologiczny sposób, które gwarantują niesamowite efekty pielęgnacyjne i stylizacyjne. Dotknij, poznaj i wypróbuj każdy z produktów z linii KEVIN.MURPHY.


REZULTAT:

Dobra znajomość produktów KEVIN.MURPHY i ich składników, pozwalająca dokonywać spersonalizowanych rekomendacji dla klientów. Bogata wiedza na temat różnorodnych zastosowań pojedynczych produktów, ich współdziałania, możliwości ich łączenia i nakładania na siebie warstwami.

REKOMENDOWANE DLA:

Salonów i stylistów, którzy rozpoczęli pracę z KEVIN.MURPHY, odbyli szkolenie LEARN.ME i chcą poznać wszystkie tajniki produktów.

POZIOM:

Podstawowy

RODZAJ KURSU:

Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA:

3 godziny

BLOW.DRY


Dobre modelowanie to centrum naszej filozofii – dla nas w KEVIN.MURPHY to podstawa do stworzenia świetnych fryzur. Ten kurs nauczy stylistów jak przygotować i wykonać fryzury, czy to modelując by dodać objętości, tekstury, gładkości czy też uzyskać kombinację tych efektów na różnych długościach włosów. Skupimy się na technikach modelowania używając produktów

i narzędzi, które są niezbędne do tego, by opanować tworzenie fryzur, jakie tworzy sam Kevin Murphy. Podczas tego szkolenia nauczysz się, że odpowiednie modelowanie to niezbędna baza, podobnie jak czysty i dokładny podział na sekcje, a także odpowiedni dobór produktów.

Poznasz dziesięć przykazań modelowania.


REZULTAT:

Styliści dowiedzą się jak przygotować i wykończyć fryzurę, czy to modelując
by dodać objętości, tekstury, gładkości, czy też uzyskać kombinację tych efektów.

REKOMENDOWANE DLA:

Stylistów, którzy znają produkty KEVIN.MURPHY i chcą
poznać techniki modelowania, które pozwolą pracować im mądrzej, zamiast ciężej.
To także szkolenie dla tych, którzy chcą wynieść na zaawansowany poziom swoją
technikę modelowania i zapewnić idealne wykończenie fryzury.

POZIOM:

Podstawowy

RODZAJ KURSU:

Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA:

4 godziny

Zobacz inne szkolenia

Szkolenia academy

STYLE.ME


Jest kilka fryzur, które zawsze będą charakterystyczne dla KEVIN.MURPHY. Podczas tego szkolenia pomożemy Ci zrozumieć linię narzędzi i produktów do stylizacji, które pozwolą uzyskać modne fryzury w stylu KEVIN.MURPHY. Te zajęcia są stworzone dla tych, którzy chcą poznać nasze narzędzia i sugestie dotyczące mieszanek produktów. Opuścisz je dobrze rozumiejąc podejście KEVIN.MURPHY do tworzenia przyjaznych klientowi stylizacji, poznasz nowoczesne techniki utrwalania i szybkie upięcia przy wykorzystaniu zestawu nici SEWING.KIT, wałków CURLERS i WAVE.CLIPS.


REZULTAT:

Rozumienie linii narzędzi i produktów stylizacyjnych KEVIN.MURPHY, które pozwoli Ci na tworzenie modnych fryzur, a także zrozumienie propozycji klasycznych dla naszej marki. To także szkolenia dla tych, którzy chcą poznać narzędzia i możliwości łączenia produktów, które wspólnie doprowadzą do uzyskania nowych efektów.

REKOMENDOWANE DLA:

Stylistów, którzy odbyli szkolenie TEACH.ME, rozumieją i znają linię produktów i chcą podnieść poziom swoich umiejętności stylizacyjnych i zaoferować swoim klientom nowe usługi. Wymaganiem jest, żeby od poprzedniego szkolenia (TEACH.ME) upłynęło minimum 6 miesięcy.

POZIOM:

Podstawowy

RODZAJ KURSU:

Warsztaty praktyczne

CZAS TRWANIA:

do 4 godzin, podczas szkolenia realizujemy wybrane 3 z 4 fryzur.