Na ulicach Berlina kryje się bogata historia. Część niej jest widoczna w architekturze — budynkach, murach, sztuce ulicznej. Jednak to, co ma większy wpływ na to miasto, kryje się za jego fasadą. Prawdziwą strukturę miasta tworzą ludzie poruszający się na jego ulicach każdego dnia. Ich wybory w modzie, urodzie i stylu życia wyróżniają się, ponieważ świadomie nie chcą się dopasować do całej reszty. Próbując porzucić konformistyczną kulturę przeszłości, w Berlinie króluje autoekspresja, a podziemna kultura mody pokazuje to wyraźnie. Ten rewolucyjny duch jest dokładnie tym, co zainspirowało naszą najnowszą serię Walking In.

WALKING IN BERLIN

Swobodny, dynamiczny i często dotykający awangardy Berlin jest teraz antykonformistycznym miastem, w którym można znaleźć każdy styl – punk, rockabilly, glamour czy kulturę skate. Styl miasta rozwijał się w naturalny sposób przez dziesięciolecia jako odrzucenie sposobu, w jaki moda była przez tyle lat prezentowana. Ubrania z przeszłości odbierały wszelką możliwość wyrażania siebie, dlatego kultura tego miasta wykorzystuje każdą okazję, by to zmienić.

Nadal spotkasz na ulicach typową, casualową modę, ale jest ona przełamana nieoczywistymi i zaskakującymi elementami. Czarne garnitury zestawiono z wyrazistymi sneakersami, a wojskowe kurtki zestawiono ze szpilkami. W przeciwieństwie do innych podziemnych społeczności, które z biegiem czasu wyblakły lub się dostosowały, Berlin wyróżnia się swoją indywidualnością i ostatecznie przedkłada powściągliwość nad ostentację.

„Obfite, przefiltrowane światłocienie Berlina nadają nowy wymiar naszemu cyklowi Walking In. To miasto naprawdę jest globalną platformą. Zabawa włosami na sposób berliński jest dobrze przemyślana, często odważna i wiąże się z dużymi oczekiwaniami co do własnego stylu”

— mówi James Nicholson, dyrektor artystyczny KEVIN.MURPHY. Znalezienie własnej mody w mieście — przyciągnęły nas żywe kolory i zdefiniowane tekstury, dzięki którym każdy styl mógł mówić sam za siebie.

BARBORA

Odzwierciedleniem zmian, połączonych wraz z lekkością jej stylu, jest między innymi zastosowanie COPPER GOLD na włosach. Ciepłe odcienie z nutą kasztanowych tonów są ponadczasowe. COOPER GOLD można dopasować do każdego odcienia skóry.

GET THE LOOK

Stwórz własną wersję tego looku, stosując technikę z wolnej ręki, aby uchwycić światłocień.

KOLOR:
FORMUŁA A: COLOR.ME BY KEVIN.MURPHY 7.43  + CLEAR + pH.D + LIQUID.ACTIVATOR 10 VOL. (3%)
FORMUŁA B: COLOR.ME BY KEVIN.MURPHY 8.34 + YELLOW + CLEAR + pH.D + LIQUID.ACTIVATOR 10 VOL. (3%)

KROK 1: Nałóż formułę A na odrost
KROK 2: Nałóż formułę B na środek i końcówki
KROK 3: Pozostaw do czasu przeprocesowania, spłucz i zastosuj produkty na zakończenie zabiegu

STYLIZACJA:

PRODUKTY: HEATED.DEFENSE + EVER.THICKEN + YOUNG.AGAIN DRY CONDITIONER

KROKI:
Rozprowadź EVER.THICKEN & HEATED.DEFENSE na suchych włosach. Użyj lokówki, aby zdefiniować skręt i wydobyć falami głębię i wielotonowość koloru.

Przeczesz za pomocą TEXTURE.COMB, spryskaj odżywką YOUNG.AGAIN DRY CONDITIONER i ponownie przeczesz włosy.

*PRO TIP: Użyj TAIL.COMB, aby stworzyć efekt „wiatru we włosach”.

PIELĘGNACJA DOMOWA:
BLOW.DRY WASH + BLOW.DRY RINSE + STAYING.ALIVE

LUISE

Różowe odcienie nadal błyszczą w świetle reflektorów. Te nasycone truskawkami odcienie obejmują zakres od jasnych i świetlistych, po pastelowe i te intensywne, a każdy z nich przywołuje niepowstrzymaną siłę.

Jaki jest twój odcień? Każdy znajdzie ten idealny! Niezależnie od tego, czy tworzysz tylko refleks, czy bogaty, żywy odcień, COLOR.ME GLOSS jest idealnym narzędziem do tworzenia gamy niestandardowych, różowych formuł. Bez względu na odcień, błyszczące włosy nigdy nie wychodzą z mody. COLOR.ME GLOSS nie tylko przenosi blask do stratosfery, ale także wzmacnia i pogrubia włosy.

GET THE LOOK:

KOLOR:
FORMUŁA A: COLOR.ME GLOSS CLEAR + COLOR.ME GLOSS 7.65 + GEL ACTIVATOR

KROK 1: Zastosuj FORMUŁĘ A od odrostu aż po same końce.
KROK 2: Pozostaw do momentu przeprocesowania, spłucz i zastosuj produkty na zakończenie zabiegu.

STYLIZACJA:

PRODUKTY: STAYING.ALIVE + FULL.AGAIN + BEDROOM.HAIR + SESSION.SPRAY

TECHNIKA: FALOWANIE PALCAMI

KROKI: Zastosuj STAYING.ALIVE i FULL.AGAIN, a następnie przeczesz je z użyciem TAIL.COMB. Rozprowadź produkty palcami na suchych włosach, aby wydobyć ruch. Użyj prosownicy, aby delikatnie nadać pasmom kształt llitery C i nałóż na włosy BEDROOM.HAIR.

*PRO.TIP: Podkreśl pojedyncze kosmyki włosów za pomocą SESSION.SPRAY, aby uzyskać bardziej charakterne i mocniejsze wykończenie.

PIELĘGNACJA DOMOWA:
SCALP.SPA WASH + ANGEL.MASQUE + LEAVE-IN.REPAIR

KARINA

Ta „wieczna miedź” ucieleśnia dyskretną elegancję w wyróżniającym się odcieniu. Stylizacja włosów w stylu „naturalna tekstura” wzmocniona aksamitnym, efektownie błyszczącym kolorem.

Uzyskaj ten efekt dzięki palecie COPPER COLOR.ME. Możesz łatwo zwiększyć intensywność koloru dodając do mieszanki odcienie COPPER.INTENSE lub wyciszyć ją, mieszając z odcieniami NATURALNYM lub ZŁOTYM.

Klucz do tego wyglądu? Zwiększ trwałość tego koloru, łącząc go z EVERLASTING.COLOUR TREATMENT. Zawiera KM.BOND, naszą technologię budowania wiązań oraz CHROMATIC Complex, który wspomaga ochronę włókien włosów i utrwala kolor, zabezpieczając go przed czynnikami zewnętrznymi.

KOLOR:

FORMUŁA A: COLOR.ME BY KEVIN.MURPHY 6.4 + 8.4 + CLEAR + pH.D + LIQUID.ACTIVATOR 10 VOL. (3%)

KROK 1: Nałóż FORMUŁĘ A na całą długość włosów od odrostu po końce.
KROK 2: Pozostaw do czasu przeprocesowania, spłucz i zastosuj produkty na zakończenie zabiegu.

STYLIZACJA:

PRODUKTY: KILLER.WAVES + SESSION.SPRAY FLEX + SHIMMER.SHINE

KROK 1: Spryskaj suche włosy KILLER.WAVES .
KROK 2: Podziel włosy na duże, kwadratowe sekcje i użyj średniej średnicy lokówki aby nakręcić lub pozaginać włosy. Następnie ostudź na lokówce o dużej średnicy.
KROK 3: Wyszczotkuj i utrwal za pomocą SESSION.SPRAY FLEX i wykończ za pomocą SHIMMER.SHINE.
KROK 4: Spersonalizuj face frame z pomocą lokówki i SESSION.SPRAY FLEX oraz
SHIMMER.SHINE na zakończenie.

*PRO TIP: Uwydatnij efekt face frame pozostawiając włosy do ostygnięcia podpięte klipsami PIN.CLIPS.

PIELĘGNACJA DOMOWA: 
REPAIR-ME.WASH + REPAIR-ME.RINSE + RE.STORE LEAVE-IN.REPAIR

KOFI

Rozjaśnione włosy to jego znak rozpoznawczy.

ULTIMATE.LIGHTENER może zapewnić zarówno wyraźne oraz delikatne rozjaśnienie.

Aby zachować chłodny odcień pomiędzy wizytami w salonie, stosuj COOL.ANGEL. Zachowasz trwałość koloru oraz wydobędziesz połysk włosów.

GET THE LOOK

KOLOR:

FORMUŁA A: ULTIMATE.LIGHTENER + CREAM.ACTIVATOR 30 VOL. (9%)
FORMUŁA B: COLOR.ME GLOSS 8.18 + GEL.ACTIVATOR

STYLIZACJA:
YOUNG.AGAIN + COOL.ANGEL + SHIMMER.ME BLONDE

PIELĘGNACJA DOMOWA:
RE.STORE + SCALP.SPA TREATMENT + COOL.ANGEL

ANNA

Ucieleśnienie trendu „GREY SCALE” z chłodnymi i półprzezroczystymi odcieniami. Podejście do koloru w inny sposób. Odcienie szarości i domowa pielęgnacja stały się podstawą nowego ruchu o nazwie „greyscale movement”.
Dbaj o swoje piękne szarości z BODY.MASS, aby uzyskać pełną objętości fryzurę.

GET THE LOOK

KOLOR:

FORMUŁA A: COLOR.ME GLOSS 10.8 + COLOR.ME GLOSS CLEAR + GEL.ACTIVATOR

STYLIZACJA:
BODY.MASS + ANTI.GRAVITY.SPRAY + DOO.OVER

PIELĘGNACJA DOMOWA:
PLUMPING.WASH + PLUMPING.RINSE + BODY.MASS