Ta historia zaczyna się od spaceru po jedynych w swoim rodzaju ulicach Paryża w jego drugiej dzielnicy. Jej charakterystyczna architektura z wapieniem lutenowym, zwanym „kamieniem paryskim” przyciąga Cię, gdy światło odbija się w unikalny sposób od fasad mijanych budynków. Światło to nakłada filtr, tworząc nieporównywalny blask. To zainspirowało twórców do odtworzenia tej chwili w stylizacji włosów, modzie i stylu.

Skupienie na wielowymiarowym stylu stało się kluczem do stworzenia koloryzacji pt. „rozświetlenie od wewnątrz”. Wielotonowe koloryzacje COLOR.ME ułatwiają dodanie drobnych detali, które mądrze rozmieszczone odbijają światło i wzmacniają refleksy.

Zainspirowana światłem i ciepłymi odcieniami, technika ręcznego malowania światłocieniem została zastosowana do stworzenia spersonalizowanego wykończenia koloru. Ciepłe i złote tony połączyły się tworząc ten niedoceniony luksusowy styl w którym moda gra pierwsze skrzypce.

STEAL IRINA’S LOOK: ANGEL.MASQUE, DOO.OVER,  SHIMMER.SHINE

Różowy to zawsze oświadczenie. Pastelowy róż jest często reprezentowany w pop-arcie, tworząc delikatnie wyzwanie. Znajdziemy różowy dla każdej tekstury włosów i każdego odcienia skór

STEAL MARION’S LOOK: LEAVE-IN.REPAIR, ANTI.GRAVITY DOO.OVER

Najbardziej charakterystyczny i rozpoznawalny blond z delikatnym tonowaniem wokół twarzy.

Ponadczasowe bogate brązowe tony zostały stworzone, aby nadać życia temu teksturowanemu cięciu. Mocny blask włosów łączy się z błyszczącymi stylizacjami i tworzy charakterystyczną stylizację.

STEAL GAYOUNG’S LOOK: BODY.BUILDER, SESSION.SPRAY, SHIMMER.SHINE